WordPress SEO - en to sk translation catalogue (524 entries)

en:  (because of date display)
sk: (kvôli dátumu zobrazenia)

en: %s Archive
sk: Archív %s

en: %s Archives
sk: Archívy %s

en: %s, Author at %s
sk: %s, Author %s

en: (HTML allowed)
sk: (HTML povolené)

en: , and meta keywords data deleted.
sk: , a meta kľúčové slová vymazané.

en: , and old data deleted.
sk: , a staré dáta vymazané.

en: .htaccess file
sk: súbor .htaccess

en: 1 - Highest priority
sk: 1 - Najvyššia priorita

en: 301 Redirect
sk: 301 presmerovanie

en: 404 pages
sk: 404 stránky

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
sk: Odkaz na archív autora príspevku, autorove meno je použité ako kľúčový text

en: A link to the post, with the title as anchor text.
sk: Odkaz na príspevok, nadpis príspevku je použitý ako kľúčové slovo.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
sk: Odkaz na vašu stránku,s vašim menom a popisom použitým ako kľúčové slovo.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
sk: Odkaz na vašu stránku,s vašim menom použitým ako kľúčové slovo.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
sk: Meta popis bol špecifikovaný, ale neobsahuje kľúčové slovo/frázu.

en: About This Tour
sk: O tejto prehliadke

en: AdWords External
sk: Externé AdWords

en: Add <code>noodp</code> meta robots tag sitewide
sk: Pridajte značku <code>noodp</code> meta robotom na celú webstránku

en: Add <code>noydir</code> meta robots tag sitewide
sk: Pridajte značku <code>noydir</code> meta robotom na celú webstránku

en: Add Another Facebook Admin
sk: Pridať daľšieho Facebook administrátora

en: Add Facebook Admin
sk: Pridať Facebook administrátora

en: Add Open Graph meta data
sk: Pridať meta dáta Open Graph

en: Add Open Graph meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section. You can specify some of the ID's that are sometimes needed below:
sk: Pridať meta dáta Open Graph do <code>hlavičky</code> vašej stránky. Môžete určiť niektoré z ID ktoré sú niekedy potrebné nižšie:

en: Add Twitter card meta data
sk: Pridať meta dáta Twitter karty

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
sk: Pridať meta dáta Twitter karty do <code>hlavičky</code> vašej stránky.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
sk: Poznámka pre administrátorov: táto stránka nezobrazuje meta dáta pretože žiadne nemá. Môžete ich napísať presne pre túto stránku alebo chodte do SEO -> Nadpisy menu a nastavte šablónu. 

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
sk: Pokročilé nastavenia <code>meta</code> robotov pre túto stránku.

en: Advanced Variables.
sk: Rozšírené premenné.

en: After content publication, the plugin automatically pings Google and Bing, do you need it to ping other search engines too? If so, check the box:
sk: Po publikovaní obsahu, modul automaticky odošle ping na Google a Bing. Zaškrtnite ak potrebujete odoslať ping na iné vyhľadávače.

en: All SEO Scores
sk: All SEO Skóre

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
sk: Dáta z All in One SEO (stará verzia) boli úspešne importované.

en: All in One SEO data successfully imported.
sk: Úspešne importované data z All in One SEO

en: All in One SEO data successfully imported. Would you like to %sdisable the All in One SEO plugin%s.
sk: Dáta z All in One SEO  boli úspešne importované. Želáte si %s vypnúť modul All in One SEO%s.

en: All of the options here are for advanced users only, if you don't know whether you should check any, don't touch them.
sk: Všetky nastavenia tu sú len pre pokročilých užívateľov, ak neviete ktoré označiť, nechajte ich bez zmeny.

en: All-In-One-SEO has been deactivated
sk: All-In-One-SEO bolo deaktivované

en: Allow tracking
sk: Povoliť sledovanie

en: Allow tracking of this WordPress installs anonymous data.
sk: Povoliť sledovanie WordPress anonymných dát.

en: Always include
sk: Vždy zahrnúť

en: Always index
sk: Vždy indexovať

en: Always noindex
sk: Vždy neindexovať

en: Analyze this page
sk: Analyzovať túto stránku

en: Anchor text for the Homepage
sk: Kľúčové slovo na hlavnej stránky

en: Archives
sk: Archívy

en: Archives for
sk: Archívy

en: Article Heading:
sk: Nadpis článku:

en: As you're on NGINX, you'll need the following rewrites:
sk: Ak ste na NGINX potrebujete práva na prepisovanie pre:

en: Attachment caption
sk: Titulok prílohy

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
sk: Prílohy k príspevkom sú uložené v databáze ako príspevky, sú prístupné pod svojou vlastnou URL adresou. Ak ich nepresmerovávate, povolením nastavenia ich presmerujete na nadradený príspevok ku ktorému sú priradené.

en: Author Archives
sk: Autor archívov

en: Author for homepage
sk: Autor domácej stránky

en: Authors
sk: Autori

en: Authorship
sk: Autorstvo

en: Auto detect
sk: Zistiť automaticky

en: Automatic prioritization
sk: Automatické určovanie priority

en: Bad
sk: Zlé

en: Basic Variables
sk: Základné premenné

en: Basic Variables.
sk: Základné premenné.

en: Be sure to check whether post types or taxonomies are showing that search engines shouldn't be indexing, if so, check the box before them to hide them from the XML sitemaps.
sk: Uistite sa či typ príspevkov alebo taxonómie nie sú prehľadávané prehľadávacími, ak sú zaškrtnite políčko pre ich schovaním z XML sitemáp.

en: Bing Webmaster Tools
sk: Nástroje Bing Webmaster

en: Blog ID
sk: ID blogu

en: Bold the last page in the breadcrumb
sk: Zvýrazniť poslednú stránku v mininavigácii

en: Breadcrumb for 404 Page
sk: Mininavigácia pre stránku 404

en: Breadcrumbs Settings
sk: Nastavenia mininavigácie

en: Breadcrumbs Title
sk: Nadpis mininavigácie

en: Breadcrumbs title
sk: Nadpis mininavigácie

en: Canonical
sk: Kánonická

en: Canonical Settings
sk: Kánonické nastavenia

en: Canonical URL
sk: Jednoznačná URL adresa

en: Check
sk: Kontrola

en: Check Google Cache
sk: Skontrolovať Google Cache

en: Check Headers
sk: Skontrolovať hlavičky

en: Check Inlinks (OSE)
sk: Kontrola spätných odkazov (OSE)

en: Check Keyword Density
sk: Kontrola výskytu kľúčového slova

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
sk: Zaškrtnite toto pole pre povolenie funkcie XML.

en: Choose the user that should be used for the <code>rel="author"</code> on the blog homepage. Make sure the user has filled out his/her Google+ profile link on their profile page.
sk: Vyberte používateľa ktorý bude používaný ako  <code>rel="author"</code> na domácej stránke bligu. Uistite sa, že má vyplnený Google+ profil na stránke profilu. 

en: Clean Permalink Settings
sk: Vyčistiť nastavenia trvalých odkazov

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
sk: Vyčistiť <code>&lt;hlavičku&gt;</code>

en: Clear all Facebook Data
sk: Vymazať všetky Facebook dáta

en: Clicking Next below takes you to the next page of the tour. If you want to stop this tour, click "Close".
sk: Kliknutím na tlačidlo pokračovať sa dostanete na ďalšiu stránku prehliadky. Ak si želáte zastaviť prehliadku, kliknite na zatvoriť.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: Content of your RSS Feed
sk: Obsah vašeho RSS kanála

en: Content to put after each post
sk: Obsah vložený za správou

en: Content to put before each post in the feed
sk: Obsah ktorý sa vkladá pred každý obsah správy

en: Content:
sk: Obsah:

en: Currently connected Facebook admins:
sk: Aktuálne pripojení Facebook administrator:

en: Custom Post Type Archives
sk: Archívy vlastného typu príspevkov

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Date Archives
sk: Archívy podľa dátumov

en: Date in Snippet Preview
sk: Dátum v náhľade snippetu

en: Default Settings:
sk: Základné nastavenia:

en: Default for first tier pages
sk: Základná pre stránky prvého stupňa

en: Default for post type, currently: %s
sk: Základný typ príspevku, aktuálny je: %s

en: Default for second tier pages and posts
sk: Základná pre stránky druhého stupňa a príspevky

en: Default settings
sk: Základné nastavenia

en: Delete the old data after import? (recommended)
sk: Vymazať stare dáta po importe? (odporúčame)

en: Description
sk: Popis

en: Disable author/user sitemap
sk: Zablokovať autorskú/používateľskú sitemapu

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
sk: Vypnúť pokročilú časť WordPress SEO meta poľa.

en: Disable the author archives
sk: Zakázať autorské archívy

en: Disable the date-based archives
sk: Zakázať archívy založené na dátumoch

en: Do not allow tracking
sk: Zakázať sledovanie

en: Do not use a Facebook App as Admin
sk: Nepoužívajte Facebook aplikáciu ako administrátora

en: Don't show
sk: Nezobraziť

en: Don't show <code>rel="author"</code>
sk: Nezobraziť <code>rel="autora"</code>

en: Edit Files
sk: Upraviť súbory

en: Edit the content of your .htaccess:
sk: Upraviť obsah vašeho .htaccess:

en: Edit the content of your robots.txt:
sk: Upraviť obsah robots.txt

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
sk: Buď ich zmažte (pomocou tlačidla Opraviť) alebo vypnite WP SEO XML nastavenia.

en: Enable Breadcrumbs
sk: Povoliť mininavigáciu

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
sk: Vynútiť koncové lomítko na všetkých kategóriach a značkách URL adries.

en: Enter the Blog ID for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none.
sk: Zadajte ID blogu pre tie nastavenia ktoré chcete aby sa použili ako základné pre všetky stránky pridané vo vašej sieti. Nechajte prázdne pre žiadne stránky.

en: Entries per page
sk: Položiek na stránku

en: Error 404: Page not found
sk: Chyba 404: Stránka nebola nájdená

en: Exclude post types
sk: Vyňať typy príspevku

en: Exclude taxonomies
sk: Vyňať taxonómie

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Export & Import SEO Settings
sk: Nastavenia Exportu a Importu SEO

en: Export settings
sk: Nastavenia exportu

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
sk: Exportujte vaše WordPress SEO nastavenia tu. Môžete ich potom importovať neskôr alebo importovať na inú stránku.

en: Facebook Description
sk: Facebook popis

en: Facebook Image
sk: Facebook obrázok

en: Facebook Insights and Admins
sk: Facebook Insights and Administrátori

en: Facebook Page URL
sk: URL adresa Facebook stránky

en: Facebook profile URL
sk: URL adresa profilu na Facebooku

en: File Editor
sk: Editor súborov

en: Fix it.
sk: Opraviť.

en: Flesch Reading Ease
sk: Uľahčenie čítania Flesch

en: Focus KW
sk: Kľúčové slovo

en: Focus Keyword
sk: Hlavné kľúčové slovo

en: Focus keyword not set.
sk: Nie je nastavené žiadne kľúčové slovo

en: Follow
sk: Sledovať

en: For more information:
sk: Pre viac informácií:

en: For the date based archives, the same applies: they probably look a lot like your homepage, and could thus be seen as duplicate content.
sk: Pre archívy podľa dátumov, platí to isté pravdepodobne vyzerajú ako domáca stránka a preto môžu vyzerať ako duplicitný obsah.

en: Force Transport
sk: Použiť prenesenie

en: Force http
sk: Použiť http

en: Force https
sk:  Použiť https

en: Force rewrite titles
sk: Vynútiť prepísanie nadpisov

en: Force the canonical to either http or https, when your blog runs under both.
sk: Použiť kánonickú na http aj https, ak vaša stránka beží na oboch.

en: Frontpage settings
sk: Nastavenia úvodnej stránky

en: General
sk: Hlavné

en: General Settings
sk: Hlavné nastavenia

en: General settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Good
sk: Dobré

en: Google Publisher Page
sk: Stránka Google Publisher

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
sk: URL adresy Google Site Search vyzerajú divne a škaredo. Ak používate Google Site Search pravdepodobne ich nebudete chcieť čistiť.

en: Google Webmaster Tools
sk: Nástroje Google Webmaster

en: Google+ Description
sk: Popis na Google+

en: HeadSpace2 data successfully imported
sk: Úspešne importované data z HeadSpace2 

en: Help improve WordPress SEO
sk: Pomôžte vylepšiť WordPress SEO

en: Here you can edit the .htaccess and robots.txt files, two of the most powerful files in your WordPress install. Only touch these files if you know what you're doing!
sk: Tu môžete upraviť súbory .htaccess a robots.txt, dva najdôležitejšie súbory v inštalácii WordPress. Upravujte ich iba ak viete čo robíte!

en: Hide
sk: Schovať

en: Hide RSD Links
sk: Schovať RSD odkazy

en: Hide RSS Links
sk: Schovať RSS odkazy

en: Hide Shortlink for posts
sk: Schovať skrátené odkazy pre príspevky

en: Hide WLW Manifest Links
sk: Schovať odkazy WLW Manifestu

en: Home
sk: Domáca stránka

en: Homepage
sk: Úvodná stránka

en: Homepage &amp; Front page
sk: Uvodná a predná stránka

en: How to insert breadcrumbs in your theme
sk: Ako vložiť mininavigáciu do vašej témy

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
sk: Veľká chyba SEO: Blokujete prístup robotom.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
sk: Neviem prečo nechcete použiť meta kľúčové slová, ale ak chcete zaškrtnite toto políčko.

en: I know, don't bug me.
sk: Viem, neotravujte ma.

en: If the meta description is empty, the snippet preview above shows what is generated based on this sites meta description template.
sk: Ak je meta popis prázdny, náhľad snippetu zobrazí generovaný náhľad. Náhľad je založený na základe šablóny meta popisu tejto stránky.

en: If you choose a permalink for your posts with <code>.html</code>, or anything else but a / on the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
sk: Ak zvolíte trvalý odkaz na vašich príspevkoch s  <code>.html</code>, alebo niečim iným ako / na konci, toto vynúti WordPress pridať koncové lomítko aj na stránky bez príspevkov.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
sk: Ak nechcete použiť iný popis pre zdieľanie príspevku na Facebook, ako meta popis, napíšte ho sem.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
sk: Ak nechcete použiť iný popis pre zdieľanie príspevku na Google+, ako meta popis, napíšte ho sem.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor .htaccess atribút pre upravovanie, môžete ho upraviť tu. 

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor robots.txt atribút pre upravovanie, môžete ho upraviť tu. 

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
sk: Ak máte Google+ stránku obchodu, pridajte URL adresu a spojte vašu Google+ stránku s touto stránkou.

en: If you have multiple blogs and you're happy with how you've configured this blog, you can export the settings and import them on another blog so you don't have to go through this process twice!
sk: Ak máte viac blogov a ste spokojný s aktuálnym nastavením, môžete si ho exportovať a následne importovať na iný blog, aby ste nemuseli absolvovať rovnaký proces dva krát.

en: If you like this plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s and consider making a donation by clicking the button on the right!
sk: Ak sa vám páči tento modul, prosím dajte mu hodnotenie 5 hviezd na %sWordPress.org%. Zvážte dotáciu pomocou tlačidla napravo!

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
sk: Ak niečo napíšete, nahradí to vašu %s šablónu meta kľúčových slov%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with <code>?utm_</code>, check this box. You shouldn't use these btw, you should instead use the hash tagged version instead.
sk: Než použijete parametre kampane Google Analytics začínajúce s <code>?utm_</code>, skontroujte toto nastavenie. nemali by ste používať tieto ale verziu s mriežkou (hashtag).

en: If you want to override the Facebook image for this post, upload / choose an image or add the URL here.
sk: Ak chcete prepísať Facebook obrázok pre tento článok, nahrajte obrázok alebo sem pridajte URL.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
sk: Ak chcete zabrániť aby sa /stránka/2/ a iné archívy zobrazili vo výsledkoch hľadania, povoľte toto.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
sk: Ak si želáte obnoviť základné WordPress SEO nastavenia, stlačte toto tlačidlo.

en: If you would like to keep up to date regarding the WordPress SEO plugin and other plugins by Yoast, subscribe to the newsletter:
sk: Ak si želáte byť informovaný o novinkách modulu WordPress SEO by Yoast a iných moduloch, prihláste sa na odber.

en: If you're running a one author blog, the author archive will always look exactly the same as your homepage. And even though you may not link to it, others might, to do you harm. Disabling them here will make sure any link to those archives will be 301 redirected to the homepage.
sk: Ak máte iba jeden autorský blog, archív autora bude vyzerať presne ako vaša domáca stránka. A ak to nebudete mať prepojené niekomu sa môže podariť ich prepojiť. Vypnite ich tu aby sa odkaz smerujúci na archív presmeroval pomocou 301 na domácu stránku.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
sk: AK ste používali iný SEO modul, vyskúšajte modul %sSEO Data Transporter%s na presun vašich dát do tohto modulu!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor  .htaccess atribút pre zapisovanie, môžete ho upraviť tu. 

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor robots.txt atribút pre zapisovanie, môžete ho upraviť tu.

en: If your theme supports my breadcrumbs, as all Genesis and WooThemes themes as well as a couple of other ones do, you can change the settings for those here. If you want to modify your theme to support them, %sfollow these instructions%s.
sk: Ak vaša téma podporuje mininavigáciu(všetky Genesis a WooThemes) tak isto ako niektoré ostatne témy, môžete tu zmeniť nastavenia. Ak chcete upraviť vašu tému aby podporovala mininavigáciu%s prečítajte si manuál%s.

en: Ignore.
sk: Ignorovať.

en: Image URL
sk: URL adresa obrázka

en: Import from All-in-One SEO?
sk: Import z All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
sk: Import z HeadSpace2?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
sk: Import zo starého All-in-One SEO?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
sk: Import z RSS Footer (by Yoast)?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
sk: Import z Robots Meta (by Yoast)?

en: Import from WooThemes SEO framework?
sk: Import z WooThemes SEO framework?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
sk: Import z Yoast Breadcrumbs?

en: Import settings
sk: Importovať nastavenia

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking
sk: Importovať nastavenia nájdením <em>settings.zip</em> a kliknutím

en: Import settings from other plugins
sk: Importovať nastavenia z iných modulov.

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
sk: V uvedenom meta popise zvážte: Ako sa porovnávate s konkurenciou? Môžete byť výraznejší?

en: Include Taxonomy Metadata
sk: Zahrnúť meta dáta taxonómie

en: Include in HTML Sitemap
sk: Zahrnúť do HTML sitemapy

en: Include in Sitemap
sk: Zahrnúť do sitemapy

en: Include in sitemap?
sk: Zahrnúť do sitemapy?

en: Internal Links
sk: Vnútorné odkazy

en: Introduction Tour:
sk: Prehliadka možností modulu:

en: Just switched over from another SEO plugin? Use the options here to switch your data over. If you were using some of my older plugins like Robots Meta &amp; RSS Footer, you can import the settings here too.
sk: Zmenili ste SEO modul? Použite tút možnosť na nahranie vašich dát. Ak ste používali naše staršie moduly (Robots Meta &amp; RSS Footer) taktiež môžete nahrať nastavenia.

en: Keyword / keyphrase appears in %s (out of %s) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
sk: Kľúčové slovo/fráza sa zobrazuje v %s (z %s) podnadpisoch kópie. Toto nie je hlavný faktor, iba dobrovoľný.

en: Keyword Research
sk: Prieskum kľúčových slov

en: Leave default
sk: Nechať základné

en: Like this plugin?
sk: Páči sa vám tento modul?

en: Lowest priority
sk: Najnižšia priorita

en: Max entries per sitemap page
sk: Maximálny počet položiek na stránke sitemapy

en: Medium priority
sk: Stredná priorita

en: Meta Desc.
sk: Meta popis

en: Meta Description
sk: Meta popis

en: Meta Keywords
sk: Meta kľúčové slová

en: Meta Robots
sk: Meta roboti

en: Meta Robots Advanced
sk: Pokročilé nastavenie meta robotov

en: Meta Robots Follow
sk: Sledovať meta roboty

en: Meta Robots Index
sk: Index meta robotov

en: Meta description
sk: Meta popis

en: Meta description template
sk: Meta popis šablóny

en: Meta description to use for Author page
sk: Meta popis pre stránku autora

en: Meta description:
sk: Meta popis:

en: Meta keywords template
sk: Meta kľúčové slová šablóny

en: Meta keywords to use for Author page
sk: Meta kľúčové slová pre stránku autora

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
sk: Meta kľúčové slová sú používaný v archíve stránky pre tieto výrazy.

en: More WordPress SEO
sk: Viac WordPress SEO

en: MultiSite Settings
sk: Nastavenia viacerých stránok

en: N/A
sk: Nedostupné

en: NO ODP
sk: Žiadne ODP

en: NO YDIR
sk: Žiadny YDIR

en: Name
sk: Meno

en: Never include
sk: Nikdy nezahrnúť

en: New blogs get the SEO settings from this blog
sk: Nové blogy budú mať SEO nastavenia z tohto blogu

en: Newsletter
sk: Bulletin

en: Next
sk: Pokračovať

en: No Archive
sk: Žiadny archív

en: No Snippet
sk: Žiadny snippet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
sk: Nepochybujeme, že už ste používali SEO modul. Pre uľahčenie vám umožňujeme nižšie importovať dáta. Ak si to chcete vyskúšať ako boli dáta naimportované, importujte ich, skontrolujte a potom dajte importovať &amp; zmazať. Nebudú vytvorené duplikáty.

en: No focus keyword set.
sk: Žiadne hlavné kľúčové slovo.

en: No focus keyword was set for this %s. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
sk: Žiadne hlavné kľúčové slovo nebolo nastavené pre %s. Ak nenastavíte hlavné kľúčové slovo, skóre nemôže byť vyrátané.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
sk: Žiadne obrázky na stránke, zvážte pridanie vhodných obrázkov.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
sk: Nebol zadaný meta popis, vyhľadávače budú zobrazovať kópiu zo stránky.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
sk: Nenašli za žiadne odchádzajúce odkazy na tejto stránke. prosím zvážte pridanie vhodných odkazov.

en: No subheading tags (like an H2) appear in the copy.
sk: Neobjavia sa značky podnadpisov (napr. H2) v kópii.

en: Nofollow
sk: Nesledovať

en: Noindex subpages of archives
sk: Noindex podstránky archívov

en: Noindex this %s
sk: Neindexovať %s

en: None
sk: žiadny

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
sk: Poznámka: namiesto šablóny toto sú naozajstné nadpisy a meta popisy pre vlastné príspevky stránok archívu.

en: On this page you can enable the Open Graph functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
sk: Na tejto stránke môžete povoliť funkciu Open Graph pomocou tohto modulu. Taktiež môžete priradiť Facebook používateľa alebo aplikáciu ktorá bude administrátorom aby ste mohli vidieť Facebook Insight.

en: Other
sk: Iné

en: Other variables not to clean
sk: Nevyčistiť ostatné premenné

en: Page %d of %d
sk: Stránka %d z %d

en: Page Analysis
sk: Analýza stránky

en: Page Analysis has been disabled.
sk: Analýza stránky bola vypnutá.

en: Page Not Found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Page URL:
sk: URL adresa stránky:

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Page title:
sk: Nadpis stránky:

en: Pages
sk: Stránky

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
sk: Stránkovanie komentárov je povolené, nie je potrebné v 999 prípadoch z 1000 takže odporúčame ho vypnúť. Ak si to prajete jednoducho odškrtnite políčko "Rozdeliť komentáre na stránky"

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
sk: Ľudia robia chyby v ich vlastných odkazoch. Na koniec URL adresy pridajú nežiadúce znaky a presmerujú vás preč. Prosím všimnite si, funkcia je aktívne upravovaná, ma konflikty s viacerými modulmi. Ak zaznamenáte problémy ihneď po inštalácii najprv vypnite túto vlastnosť.

en: Permalink Settings
sk: Nastavenia trvalých odkazov

en: Permalinks
sk: Trvalé odkazy

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
sk: Vyberte hlavné kľúčové slovo alebo frázu ktorá vystihuje tento príspevok/ stránku..<br/><br/> Prečítajte si %sthis tento príspevok%s pre viac informácií.

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
sk: Prosím zaškrtnite ak si  <strong>neželáte</strong> niektorý z typov príspevkov zahrnúť do sitemapy:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
sk: Prosím zaškrtnite vhodné pole ak si <strong>neželáte</strong> niektorý z typov taxonómie zahrnúť do sitemapy:

en: Please create a page title.
sk: Prosím vytvorte nadpis stránky.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to 1000, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
sk: Prosím zadajte maximálny počet položiek na stránku mapy stránok(základne je nastavené 1000, ale pravdepodobne to bude potrebné znížiť. Zmenšíte tým problémy s pamäťou na niektorých inštaláciách)

en: Poor
sk: Slabé

en: Post Types
sk: Typy príspevkov

en: Post is set to noindex.
sk: Príspevok je nastavený na neindexáciu

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
sk: Zobraziť archív typu príspevkov v mininavigácii pre:

en: Posts
sk: Príspevky

en: Prefix for Archive breadcrumbs
sk: Prefix archívu mininavigácie

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
sk: Prefix stránky hľadania v mininavigácii

en: Prefix for the breadcrumb path
sk: Prefix cesty k mininavigácii

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign Parameters.
sk: Zabrániť vyčisteniu parametrov Google Analytics Campaign.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
sk: Zabrániť vyčisteniu URL adries Google Site Search

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
sk: Zabránni vyhľadávačom používať DMOZ popis stránok vo výsledkoch vyhľadávania

en: Prevents search engines from using the Yahoo! directory description for pages from this site in the search results.
sk: Zabránni vyhľadávačom používať Yahoo! adresu popisu stránok vo výsledkoch vyhľadávania

en: RSS Footer options imported successfully.
sk: Nastavenia RSS pätičky boli úspešne importované.

en: RSS Settings
sk: Nastavenia RSS

en: Re-check theme.
sk: Znova skontrolovať tému.

en: Read more about %1$sFacebook Open Graph%2$s.
sk: Čítať ďalej o %1$sFacebook Open Graph%2$s.

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
sk: Presmerovať URL adresu prílohy na URL adresu nadradeného príspevku.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
sk: Presmerovať škaredé URL adresy na pekné trvalé odkazy (Vo väčšine prípadov neodporúčame!)

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
sk: Odstrániť stránku blogu z mininavigácie

en: Remove stop words from slugs.
sk: Odstrániť stop slová zo slugov.

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
sk: Odstrániť premenné  <code>?replytocom</code>.

en: Removed hardcoded meta description.
sk: Odstránený predvolený meta popis.

en: Replaced with a custom taxonomies description
sk: Nahradené vlastným popisom taxonómie

en: Replaced with a posts custom field value
sk: Nahradené hodnotou vlastného pola prípevku

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
sk: Nahradené vlastnou taxonómiou príspevku, hodnoty oddelené čiarkou.

en: Replaced with the category description
sk: Nahradené popisom kategórie

en: Replaced with the current date
sk: Nahradené aktuálnym dátumom

en: Replaced with the current day
sk: Nahradené aktuálnym dňom

en: Replaced with the current month
sk: Nahradené aktuálnym mesiacom

en: Replaced with the current page number
sk: Nahradené aktuálným číslom stránky

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
sk: Nahradené aktuálným číslom stránky (napr stránka 2 z 4)

en: Replaced with the current page total
sk: Nahradené aktuálnym súčtom

en: Replaced with the current search phrase
sk: Nahradené súčasnou frázou vyhľadávania

en: Replaced with the current tag/tags
sk: Nahradené aktuálnou značkou/značkami

en: Replaced with the current time
sk: Nahradené aktuálnym časom

en: Replaced with the current year
sk: Nahradené aktuálnym rokom

en: Replaced with the date of the post/page
sk: Nahradiť dátumom príspevku/stránky

en: Replaced with the post categories (comma separated)
sk: Nahradené kategóriami príspevku (oddelenými čiarkami)

en: Replaced with the post type plural label
sk: Nahradené množným označením typu príspevku

en: Replaced with the post type single label
sk: Nahradené jednotným označením typu príspevku

en: Replaced with the post/page ID
sk: Nahradené ID číslom príspevku/stránku

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
sk: Nahradené používateľským menom autora príspevku/článku

en: Replaced with the post/page author's userid
sk: Nahradené ID číslom autora príspevku/článku

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
sk: Nahradené zhrnutím príspevku/stránky (bude automaticky vygenerované ak neexistuje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
sk: Nahradené zhrnutím príspevku/stránky (nebude automaticky vygenerované)

en: Replaced with the post/page modified time
sk: Nahradené upraveným časom príspevku/stránky

en: Replaced with the posts focus keyword
sk: Nahradené hlavným kľúčovým slovom príspevku

en: Replaced with the slug which caused the 404
sk: Nahradené slugom. ktorý spôsobil chybu 404

en: Replaced with the tag description
sk: Nahradené popisom značky

en: Replaced with the term description
sk: Nahradené popisom výrazu

en: Replaced with the term name
sk: Nahradené názvom výrazu

en: Replaced with the title of the post/page
sk: Nahradené nadpisom príspevku/stránky

en: Reset Default Settings
sk: Obnoviť základné nastavenia

en: Restore site to default settings
sk: Obnoviť nastavenia stránky na základné

en: Restore site to defaults
sk: Obnoviť stránku na základnú

en: Robots Meta values imported.
sk: Importované hodnoty meta robotov

en: Robots-Meta has been deactivated
sk: Meta roboti boli deaktivovaní

en: Robots-Meta settings has been imported. We recommend %sdisabling the Robots-Meta plugin%s to avoid any conflicts
sk: Nastavenia meta robotov boli importované. Odporúčame vypnúť %sdisabling modul meta robotov%s kvôli možným problémom.

en: SEO Book
sk: Kniha SEO

en: SEO Description
sk: Popis SEO

en: SEO Issue:
sk: Problém SEO:

en: SEO Settings
sk: Nastavenia SEO

en: SEO Title
sk: Nadpis SEO

en: SEO: Bad
sk: SEO: Zlé

en: SEO: Good
sk: SEO: Dobré

en: SEO: No Focus Keyword
sk: SEO: Žiadne hlavné kľúčové slovo

en: SEO: Poor
sk: SEO: Slabé

en: SEO: Post Noindexed
sk: SEO: Príspevok neindexovaný

en: Save MultiSite Settings
sk: Uložiť nastavenia viacerých stránok  

en: Save changes to .htaccess
sk: Uložiť zmeny do .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
sk: Uložiť zmeny do Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
sk: Uložte vaše nastavenia pre aktiváciu XML sitemapu.

en: Search for "%s"
sk: Hľadať "%s"

en: Search pages
sk: Stránky vyhľadávania

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select an app to use as Facebook admin:
sk: Vyberte aplikáciu ktorá bude Facebook administrátorom:

en: Separator between breadcrumbs
sk: Oddeľovač v mininavigácii

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings Updated.
sk: Nastavenia aktualizované.

en: Settings could not be imported:
sk: Nastavenia nemohli byť importované:

en: Settings successfully imported.
sk: Nastavenia úspešne importované.

en: Should this page be in the HTML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
sk: Mala by byť táto stránka v HTML sitemape, bez ohľadu na nastavenia meta robotov?

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
sk: Mala by byť táto stránka v XML sitemape, bez ohľadu na nastavenia meta robotov?

en: Show date in snippet preview?
sk: Zobraziť dátum v náhľade snippetu?

en: Site Admins (default)
sk: Administrátori(základné)

en: Site Twitter Username
sk: Používateľské meno na Twitteri

en: Sitemap Priority
sk: Priorita sitemapy

en: Sitewide <code>meta</code> settings
sk: <code>Meta</code> nastavenia celej webstránky

en: Sitewide settings
sk: Nastavenia celých webstránok

en: Snippet Preview
sk: Náhľad snippetu

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Social settings
sk: Nastavenia sociálnych sietí

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
sk: Niektoré súbory nemohli byť odstránené. Prosím odstráňte ich pomocou FTP.

en: Special Pages
sk: Špeciálne stránky

en: Start Tour
sk: Začať prehliadku

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
sk: Odstrániť základ kategórie (zvyčajne <code>/category/</code>) z URL adresy kategórie.

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
sk: Úspešne pridaný %s ako Facebook administrator!

en: Successfully cleared all Facebook Data
sk: Úspešne vymazané všetky Facebook dáta

en: Successfully removed admin %s
sk: Úspešne odstránený administrátor %s

en: Successfully retrieved your apps from Facebook, now select an app to use as admin.
sk: Úspešne získané vase Facebook aplikácie. teraz zvoľte aplikáciu ktorá bude administrátorom.

en: Super Admins only
sk: Iba Super administrátori

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
sk: Pozrite si prehliadku možností a schopností tohto modulu.

en: Taxonomies
sk: Taxonómie

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
sk: Zobraziť taxonómiu mininavigácie pre:

en: Template explanation
sk: Vysvetlenie šablóny

en: Templates
sk: Šablóny

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
sk: <code>Meta</code> popis bude limitovaný na %s znakov%s, zostáva vám %s.

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
sk: Nadpis mininavigácie sa zobrazuje v mininavigácii kde sa %s nachádza.

en: The SEO Title defaults to what is generated based on this sites title template for this posttype.
sk: Nadpis SEO zakladá na čom sú generované šablóny tejto stránky pre tento typ príspevku.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
sk: SEO popis sa používa pre meta popis na stránke archívu pre tento výraz.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
sk: Nadpis SEO je používaný v archíve stránky pre tento výraz.

en: The URL that this page should redirect to.
sk: URL adresa na ktorú vás táto stránka presmeruje.

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
sk: Dostupné miesto je kratšie ako zvyčajných 155 znakov, pretože Google zahŕňa dátum publikácie do snippetu.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
sk: Jednoznačná URL adresa na ktorú táto stránka ukazuje, nechajte prázdne pre základné použietie trvalého odkazu. %s Jednoznačná Cross doména%s je podporovaná tiež.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
sk: Kánonický odkaz je zobrazený v archíve stránky pre tento výraz.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
sk: Kópia získala %s v teste %s, ktorý je považovaný %s a stojí za prečítanie. %s

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
sk: Nasledujúce súbory bránia vašej XML sitemapy od správnej funkcionality:

en: The images on this page are missing alt tags.
sk: Obrázky na stránke neobsahujú alt značky.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
sk: Obrázky na stránke obsahujú alt značky s kľúčovým slovom/frázou.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
sk: Obrázky na tejto stránke neobsahujú alt značky s vašim kľúčovým slovom/frázou.

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
sk: Kľúčové slovo/fráza %s sa nezobrazí v nadpise stránky.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
sk: Kľúčové slovo/fráza sa nachádza v URL adrese tejto stránky.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
sk: Kľúčové slovo/fráza sa nenachádza v URL adrese tejto stránky. Ak sa rozhodnete premenovať URL adresu, uistite sa že stará URL adresa 301 odkazuje na novú!

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
sk: Kľúčové slovo sa zobrazuje v prvom odstavci kópie.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
sk: Početnosť kľúčového slova je  %s%%, je to pod odporúčanou početnosťou. Počet kľúčových slov:%s

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
sk: Početnosť kľúčového slova je %s%%, je perfektná. Počet kľúčových slov:%s

en: The keyword density is %s%%, which is over the advised 4.5%% maximum, the keyword was found %s times.
sk: Početnosť kľúčového slova je %s%%, je to nad odporúčanou početnosťou 4,5%%. Počet kľúčových slov:%s

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
sk: Kľúčové slovo sa nevyskytuje v prvom odstavci kópie, ihneď sa uistite o jednoznačnosti.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
sk: Kľúčové slovo pre túto stránku obsahuje jedno alebo viac %sneodporúčaných slov%s, zvážte ich odstránenie. Našlo sa'%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
sk: Meta popis obsahuje základné kľúčové slovo/frázu.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
sk: Meta popis je kratší ako 120 znakov, zostáva znakov:%s . %s

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
sk: Nadpis stránky obsahuje %d znakov, čo je menej než odporúčané minimum 40 znakov. Použite medzery pre pridanie variácií kľúčových slov. Vytvorte podobné a presvedčivé kľúče.

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
sk: Nadpis stránky obsahuje %d znakov, čo je viac než odporúčaných 70 znakov. Niektoré slová nebudú vidieteľné pre používateľov.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
sk: Nadpis stránky na začiatku obsahuje kľúčové slovo/frázu, ktorá je považovaná za dobrú pre zlepšenie hodnotenia.

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
sk: Nadpis stránky na začiatku obsahuje kľúčové slovo/frázu, ktorá sa nezobrazuje na začiatku. Skúste ju presunúť na začiatok.

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
sk: Nadpis stránky je dlhý viac ako 40 znakov a menej ako odporúčaných 70.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
sk: Modul All-In-One-SEO bol detekovaný. Želáte si%si importovať nastavenia%s ?

en: The plugin Robots-Meta has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
sk: Modul meta robotov bol detekovaný. Želáte si%si importovať nastavenia%s ?

en: The post %s appeared first on %s.
sk: Príspevok %s zobrazený najskôr %s.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
sk: Priorita určená tejto stránke v XML sitemape

en: The separator defined in your theme's <code>wp_title()</code> tag.
sk: Oddeľovač je definovaný v značke vašej témy <code>wp_title()</code>.

en: The site's name
sk: Názov stránky

en: The site's tagline / description
sk: Popis stránky / slogan

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
sk: Slug tejto stránky obsahuje jedno alebo viac <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">neodporúčaných slov</a>, prosím zvážte ich odstránenie.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
sk: Slug pre túto stránku je príliš dlhý, prosím zvážte jeho skrátenie.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
sk: Meta popis je dlhší ako %s znakov, skrátením sa uistíte, že bude viditeľný celý. %s

en: The taxonomy you used in (one of your) %s variables is <strong>invalid</strong>. Please %sadjust your settings%s.
sk: Taxonómia použitá v (jednom z vašich) %s premenných je <strong>chýbná</strong>. Prosím %s upravte si vaše nastavenia %s.

en: The templates are built using variables, the help tab for all the different variables available to you to use in these.
sk: Šablóny sú nastavené aby používali premenné, v záložke pomoc nájdete všetky premenne ktré sú vám dostupné.

en: The title & metas settings for WordPress SEO are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
sk: Nastavenie Nadpisy a meta údaje pre WordPress SEO obsahujú premenné, ktoré sa nahrádzajú špecifickými hodnotami pri zobrazení stránky. Záložky naľavo vysvetľujú dostupné premenné.

en: The tour ends here, thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
sk: Prehliadka končí tu, vďaka za používanie modulu a veľa šťastia s vaším SEO!<br/><br/>&Všetko najlepšie,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: The tour ends here,thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
sk: Prehliadka končí, vďaka za používanie môjho modulu a veľa šťastia so SEO!<br/><br/>Všetko najlepšie,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: There are %d words contained in the body copy, this is below the %d word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers.
sk: Slová %d obsiahnuté v texte sú pod odporúčaným minimom %d. Pridajte o ničo viac textu.

en: There are %d words contained in the body copy, this is more than the %d word recommended minimum.
sk: Slová %d obsiahnuté v texte sú nad odporúčaným minimom %d. 

en: There are %d words contained in the body copy, this is slightly below the %d word recommended minimum, add a bit more copy.
sk: Slová %d obsiahnuté v texte sú pod odporúčaným minimom %d. Pridajte o ničo viac textu.

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
sk: Telo kópie obsahuje %d slov, to je oveľa menej ako odporúčané minimum 300 slov. Mali by ste výrazne zvýšiť počet slov.

en: There's more to learn about WordPress & SEO than just using this plugin. Read our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
sk: Ak sa chcete naučiť viac o WordPress a SEO, prečítajte si článok %1$ finálny sprievodca pre SEO WordPressu%2$s.

en: These are the image and description used in the Open Graph meta tags on the frontpage of your site.
sk: Toto sú obrázky a popisy použité v Open Graph meta značkách na prvej stránke vašej webstránky.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
sk: Tieto stránky nebudú indexované ani štandardne sledované, takže sa nikdy nezobrazia vo výsledkoch hľadania.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
sk: %s sleduje pravidlá indexovania Meta dát a nadpisov, môžete to prestaviť tu.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
sk: Táto vlastnosť je používaná na automatické pridávanie obsahu do RSS, špecifickejšie, pridáva odkazy na váš blog a vaše príspevky, pomáha to vyhľadávačom označiť vás ako autora obsahu.

en: This functionality is currently in beta, but it allows for %1$sTwitter Cards%2$s.
sk: Táto funkcia je v súčasnosti v beta verzii, ale je povolená pre  %1$sTwitter Cards%2$s.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
sk: Toto vám pomôže vytvoriť čistejšie URL automatickým odstránením stopwords.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
sk: Tento obrázok je použitý ak príspevok/stránka neobsahuje žiadne obrázky.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
sk: Táto funkcia je schopná pridávať obsah na začiatok a koniec vašeho príspevku v RSS. Toto pomáha získať odkazy od ľudí ktorí vám kradnú obsah!

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
sk: Toto je súbor nastavenia exportu pre  WordPress SEO plugin by Yoast.com

en: This is the WordPress SEO Dashboard, here you can restart this tour or revert the WP SEO settings to default.
sk: Toto je nástenka WordPress SEO,.Môžete tu znova spustiť túto prehliadku, alebo obnoviť nastavenia WP SEO na základné.

en: This is where you set the templates for your titles and descriptions of all the different types of pages on your blog, be it your homepage, posts & pages (under post types), category or tag archives (under taxonomy archives), or even custom post type archives and custom posts: all of that is done from here.
sk: Tu sa nastavujú šablóny pre nadpisu a popisy všetkých typov stránok. Nastavujú sa tu príspevky v blogu, domáca stránka, príspevky a stránky, kategórie, značky, archívy, a vlastné typy príspevkov a archívov.

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
sk: Táto stránka obsahuje: nesledovaných odkazov: %s a normálnych odchádzajúcich odkazov: %s.

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
sk: Táto stránka obsahuje odchádzajúcich odkazov: %s , všetky nesledované.

en: This page has %s outbound link(s).
sk: Táto stránka obsahuje odchádzajúcich odkazov: %s.

en: This plugin adds an XML sitemap to your site. It's automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
sk: Tento modul pridáva na vašu stránku XML sitemapu. Je automaticky aktualizovaná keď publikujete nový článok, stránku alebo vlasný príspevok. Google a Bing sú automaticky notifikované.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
sk: Toto predchádza spojeným odpovediam pracovať ak používateľ vypne JavaScript. Na veľkej stránke to môže znamenať <em>výrazné</em> zvýšenie efektívnosti prehľadávania vyhľadávačmi, ak máte veľa komentárov.

en: Title
sk: Nadpis

en: Title &amp; Description settings
sk: Nadpis &amp; nastavenia popisu

en: Title display in search engines is limited to 70 chars, %s chars left.
sk: Nadpis zobrazovaný vo vyhľadávačoch má obmedzenú dĺžku 70 znakov. Zostáva vám %s znakov.

en: Title optimization
sk: Optimalizácia nadpisu

en: Title settings
sk: Nastavenia nadpisov

en: Title template
sk: Šablóna nadpisu

en: Title to use for Author page
sk: Nadpis pre stránku autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
sk: Nadpis používaný na tejto stránke v adrese mininavigácii

en: Titles & Metas
sk: Nadpisy a meta údaje

en: Titles &amp; Metas
sk: Nadpisy &amp; meta údaje 

en: To be able to access your <a href="%s">Facebook Insights</a> for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user, but if you have an app for your site, you could use that. For most people a user will be "good enough" though.
sk: Aby ste boli schopní pristupovať na <a href="%s">Facebook Insights</a> vašej stránky, potrebujete učiť Facebook administrátora. Môže to byť používateľ, ale ak máte aplikáciu k vašej stránke, môžete ju použiť. Pre väčšinu používateľov bude používateľ stačiť.

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
sk: Pre využitie všetkých výhod analýzy stránky, najprv si ju musíte nainštalovať.

en: To maintain a plugin as big as WordPress SEO, we need to know what we're dealing: what kinds of other plugins our users are using, what themes, etc. Please allow us to track that data from your install. It will not track <em>any</em> user details, so your security and privacy are safe with us.
sk: Pre zachovanie takto veľkého modulu ako je WordPress SEO, potrebujeme vediet aké moduly a témy používate. Prosím dovoľte nám sledovať dáta vašej inštalácie. Nesledujeme <em>žiadne</em> používateľské detaily, vaša bezpečnosť nie je ohrozená.

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
sk: Pre aktualizáciu analýzy stránky, uložte ako koncept alebo ju aktualizujte a skontrolujte záložku znova.

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
sk: Skúste tvoriť kratšie vety pre zjednoduchšenie čítania.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
sk: Skúste tvoriť kratšie vety,používať jednoduchšie slová, aby ste zlepšili čitateľnosť.

en: Twitter Cards
sk: Karty Twitter

en: Twitter username (without @)
sk: Používateľské meno na Twitteri (bez @)

en: Unchecking this box allows authors and editors to redirect posts, noindex them and do other things you might not want if you don't trust your authors.
sk: Odškrtnutím tohto políčka povolíte autorom a editorom presmerovávať príspevky, neindexovať ich a robiť iné veci ktoré si možno neprajete ak neveríte vašim autorom.

en: Underneath the General Settings, you can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs, I highly encourage you to check out both Google and Bing's Webmaster Tools.
sk: V hlavných nastaveniach, môžete pridať overovacie kódy z rôznych administrátorských programov a nástrojov. Odporúčame vyskúšať nástroje Bing a Google.

en: Unzipping failed.
sk: Zlyhalo rozbalenie zip. súboru.

en: Update Facebook Apps
sk: Aktualizovať Facebook aplikácie

en: Updated Robots.txt
sk: Aktualizovaný robots.txt

en: Upload failed.
sk: Zlyhalo nahranie.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained <a href="http://yoast.com/wordpress/breadcrumbs/">here</a>. For the more code savvy, insert this in your theme:
sk: Použitie mininavigácie je vysvetlené <a href="http://yoast.com/wordpress/breadcrumbs/">tu</a>. Pre úspornejší kód vložte do vašej stránky toto:

en: Use %s default (Currently: %s)
sk: Používa sa štandardne %s (Aktuálne: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
sk: Použiť značku <code>meta</code> kľúčových slov?

en: Use Image
sk: Puoži obrázok

en: Use a Facebook App as Admin
sk: Použiť Facebook aplikáciu ako administrátora

en: User sitemap
sk: Používateľská sitemapa

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
sk: Pomocou tohto formulára môžete obnoviť nastavenia SEO na základné.

en: Variables
sk: Premenné

en: Webmaster Tools
sk: Nástroje Webmastera

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
sk: Kto by mal mať prístup k nastaveniam WordPress SEO 

en: Why Google won't display the right page title
sk: Prečo Google nezobrazuje správny nadpis stránky

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
sk: Úspešne importované data z WooThemes SEO framework 

en: WordPress SEO Meta Box
sk: WordPress SEO Meta Oddiel

en: WordPress SEO has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
sk: WordPress SEO automaticky zistilo potrebu prepísať nadpisy vašich stránok. Ak si myslíte,že je to zle, a viete čo robíte, môžete zmeniť toto nastavenie tu.

en: WordPress SEO requires PHP 5.2 or higher, as does WordPress 3.2 and higher. The plugin has now disabled itself. For more info, %s$1see this post%s$2.
sk: WordPress SEO vyžaduje verziu PHP 5.2 alebo novšiu, a WordPress 3.2 alebo novší. Modul sa sám deaktivoval. Pre viac informácií %s$1pozrite sem%s$2.

en: WordPress SEO settings
sk: Nastavenia WordPress SEO

en: XML Sitemap
sk: XML Sitemapa

en: XML Sitemaps
sk: XML Sitemapy

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
sk: Nastavenia mininavigácie Yoast.nebolu nájdené

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
sk: Úspešne importované nastavenia mininavigácie Yoast.

en: Yoast WordPress SEO Settings
sk: Nastavenia Yoast WordPress SEO

en: You can also set some settings for the entire site here to add specific meta tags or to remove some unneeded cruft.
sk: Tu môžete zmeniť niektoré nastavenia platné pre celú webstránku, pridať špecifické meta značky alebo odstrániť všetko nepotrebné.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
sk: Môžete určiť nadpis a popis stránky blogu pomocou %s úpravy stránky blogu &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
sk: Môžete určiť nadpis a popis prednej stránky pomocou %s úpravy prednej stránky &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
sk: Tu nájdete vašu XML sitemapu: %sXML Sitemap%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
sk: Oddiely nižšie môžete použiť na verifikáciu rôznych nástrojov administrátorov. Ak je vaša stránka už verifikovaná, môžete na ne zabudnúť. Zadajte meta hodnoty pre:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
sk: Môžete použiť nasledovné premenné v obsahu, budú nahradené hodnotou vpravo.

en: You cannot edit the .htaccess file.
sk: Nemôžete upraviť súbor .htaccess 

en: You cannot edit the robots.txt file.
sk: Nemôžete upraviť súbor robots.txt

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
sk:  <strong>Nepotrebujete</strong> vygenerovať XML sitemapu, ani to nezaberie čas po publikovaní príspevku.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
sk: Nemáte zadané meno príspevku (postname) vo vašej URL adrese. Veľmi odporúčame jeho použitie. Zvážte zmenu štruktúry trvalých odkazov na <strong>/%postname%/</strong>.

en: You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
sk: Nepoužili ste kľúčové slovo/frázu v žiadnom podnadpise (napr. H2) vo vašej kópii.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separarted.
sk: Ak máte premenné navyše ktoré chcete ochrániť pred vyčistením, zadajte ich sem, oddelené čiarkou.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
sk: Musíte %sgo ísť do vašich nastavení čítania %s a odznačte políčko viditeľnosť pre vyhľadávače.

en: You searched for
sk: Hľadali ste

en: You searched for %s
sk: Hľadali ste %s

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
sk: Odkazujete na inú stránku s rovnakým kľúčovým slovom ktoré ste chceli ohodnotiť na tejto stránke. Zvážte potrebu hodnotenia tejto stránky.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast! Click "Start Tour" to view a quick introduction of this plugins core functionality.
sk: Práve ste nainštalovali WordPress SEO by Yoast! Kliknite na "Začať prehliadku" pre zobrazenie rýchleho predstavenia funkcionality tohto modulu.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast. Please helps us improve it by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test with.
sk: Práve ste nainštalovali WordPress SEO by Yoast. Prosím pomôžte nám ho zlepšiť pomocou anonymných štatistík aby sme poznali konfigurácie, moduly a témy ktorých kompatibilitu máme testovať.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
sk: Ešte ste nikdy nepoužili toto hlavné kľúčové slovo, vynikajúco.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
sk: Už ste toto hlavné kľúčové slovo %1$ raz použili %2$s, uistite sa ktorá adresa vašej stránky je najdôležitejšia pre toto slovo.

en: You've used this focus keyword %3$s%4$d times before%2$s, it's probably a good idea to read %1$sthis post on cornerstone content%2$s and improve your keyword strategy.
sk: Toto hlavé kľúčové slovo ste použili už %3$s%4$d krát pred %2$s. Pravdepodobne by vám pomohol %1$s tento príspevok o základoch obsahu t%2$s a zlepšil vašu stratégiu kľúčových slov.

en: Your focus keyword was found in:
sk: Vaše hlavné kľúčové slovo sa našlo v:

en: Your hosting environment does not support PHP's %sDocument Object Model%s.
sk: Váš hosting nepodporuje PHP %sDocument Object Model%s.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
sk: Vaša kĺučová fráza má viac ako 10 slov. Kľučová fráza by mala byť kratšia a môže byť iba jedna.

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
sk: Vaša téma obsahuje meta popis, ten blokuje WordPress SEO od správnej funkcionality. Prosím vymažte nasledujúci riadok alebo stlačte Opraviť:

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly. Please visit the %sSEO Dashboard%s to fix this.
sk: Vaša téma obsahuje meta popis, ktorý blokuje správne fungovanie WordPress SEO. Prosím navštívte %sSEO nástenku%s pre opravu.

en: difficult
sk: tažké

en: easy
sk: ľahké

en: fairly difficult
sk: trochu tažké

en: fairly easy
sk: normálne

en: index
sk: indexovať

en: noindex
sk: neindexovať

en: restored to default SEO settings.
sk: obnovené na základné nastavenia SEO.

en: very difficult
sk: veľmi tažké

en: very easy
sk: veľmi ľahké
