WordPress SEO - en to cs translation catalogue (519 entries)

en:  (because of date display)
cs: (kvůli zobrazení data)

en: %s Archive
cs: %s Archív

en: %s Archives
cs: %s Archivy

en: %s, Author at %s
cs: %s, Autor %s

en: (HTML allowed)
cs: (HTML povoleno)

en: , and meta keywords data deleted.
cs: , a meta keywords data smazána.

en: , and old data deleted.
cs: , a stará data smazána.

en: .htaccess file
cs: soubor .htaccess

en: 1 - Highest priority
cs: 1 - Nejvyšší priorita

en: 301 Redirect
cs: 301 Přesměrování

en: 404 pages
cs: Stránky 404

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
cs: Odkaz na archiv autora. Jméno autora jako text odkazu.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
cs: Odkaz na příspěvek. Nadpis příspěvku je použit jako textu odkazu.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
cs: Odkaz na vaše webové stránky s názvem a popisem vašich stránek jako textu odkazu.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
cs: Odkaz na vaše stránky s názvem webu jako text odkazu.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
cs: Meta popis byl zadán, ale neobsahuje cílové klíčové slovo/frázi.

en: About This Tour
cs: O této exkurzi

en: AdWords External
cs: Externí AdWords 

en: Add <code>noodp</code> meta robots tag sitewide
cs: Přidat záznam <code>noodp</code> meta robots na celé webové stránky

en: Add <code>noydir</code> meta robots tag sitewide
cs: Přidat záznam <code>noydir</code> meta robots na celé webové stránky

en: Add Another Facebook Admin
cs: Přidat dalšího Facebook admina

en: Add Facebook Admin
cs: Přidat Facebook admina

en: Add Open Graph meta data
cs: Přidat Open Graph meta data

en: Add Open Graph meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section. You can specify some of the ID's that are sometimes needed below:
cs: Přidat Open Graph meta data do <code>&lt;hlavičky&gt;</code> Vašeho webu. Níže můžete zadat některé z identifikátorů, které mohou být potřebné v budoucnu:

en: Add Twitter card meta data
cs: Přidat Twitter card meta data

en: Add Twitter card meta data to your site's <code>&lt;head&gt;</code> section.
cs: Přidat Twitter card meta data do <code>&lt;hlavičky&gt;</code> vašich stránek.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
cs: Poznámka pro administrátora: Této stránce se nezobrazuje meta description, protože žádný nemá. Buďto jej napište ručně, nebo v SEO -> Nadpisy nastavte šablonu

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
cs: Rozšířené nastavení <code>Meta</code> robotů pro tuto stránku.

en: Advanced Variables.
cs: Pokročilé proměnné.

en: After content publication, the plugin automatically pings Google and Bing, do you need it to ping other search engines too? If so, check the box:
cs: Po publikovaní obsahu modul automaticky odešle ping na Google a Bing. Zaškrtněte pokud potřebujete odeslat ping i na jiné vyhledávače.

en: All SEO Scores
cs: Všechny SEO skóre

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
cs: All in One SEO (stará verze) data úspěšně importována.

en: All in One SEO data successfully imported.
cs: All in One SEO data úspěšně importována.

en: All in One SEO data successfully imported. Would you like to %sdisable the All in One SEO plugin%s.
cs: All in One SEO data úspěšně importovány. Chcete %svypnout All in One SEO plugin%s.

en: All of the options here are for advanced users only, if you don't know whether you should check any, don't touch them.
cs: Všechny možnosti které jsou zde, nastavují pouze pokročilí uživatelé. Pokud si nejste jisti správným nastavením, nechte je v základním nastavení.

en: All-In-One-SEO has been deactivated
cs: All-In-One-SEO byl deaktivován

en: Allow tracking
cs: Povolit sledování

en: Allow tracking of this WordPress installs anonymous data.
cs: Povolit sledování této WordPress instalace anonymní data

en: Always include
cs: Vždy zahrnout

en: Always index
cs: Vždy indexovat

en: Always noindex
cs: Nepoužívat indexování.

en: Analyze this page
cs: Analyzuj tuto stránku

en: Anchor text for the Homepage
cs: Textové odkazy na domovskou stránku

en: Archives
cs: Archivy

en: Archives for
cs: Archivy pro

en: Article Heading:
cs: Nadpis článku:

en: As you're on NGINX, you'll need the following rewrites:
cs: Protože používáte NGINX, potřebujete následující přepisy (rewrites)

en: Attachment caption
cs: Příloha titulku

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
cs: Přílohy k příspěvkům jsou uloženy v databázi jako samostatné položky. Jsou k dispozici v rámci jejich vlastní URL. Tady je přesměrujete na příspěvek ke kterému jsou přiřazené.

en: Author Archives
cs: Autor Archivů

en: Author for homepage
cs: Autor hlavní stránky

en: Authors
cs: Autoři

en: Authorship
cs: Autorství

en: Auto detect
cs: Autodetekce

en: Automatic prioritization
cs: Automatické nastavení priority

en: Bad
cs: Špatný

en: Basic Variables
cs: Základní proměnné

en: Basic Variables.
cs: Základní proměnné.

en: Be sure to check whether post types or taxonomies are showing that search engines shouldn't be indexing, if so, check the box before them to hide them from the XML sitemaps.
cs: Nezapomeňte zkontrolovat typ příspěvků a taxonomie, které mají být indexovány vyhledávači. Zaškrtněte políčka před těmito typy, které by neměly spadat do XML Sitemap.

en: Bold the last page in the breadcrumb
cs: Zvýraznit poslední stránku v drobečkové navigaci

en: Breadcrumb for 404 Page
cs: Drobečková navigace pro stránku 404

en: Breadcrumbs Settings
cs: Nastavení drobečkové navigace

en: Breadcrumbs Title
cs: Název drobečkové navigace

en: Breadcrumbs title
cs: Název Drobečkové navigace

en: Canonical
cs: Kanonický

en: Canonical Settings
cs: Kanonické nastavení

en: Canonical URL
cs: Kanonická URL

en: Check
cs: Zkontrolovat

en: Check Google Cache
cs: Zkontrolujte Google Cache

en: Check Headers
cs: Zkontroluj Headers

en: Check Inlinks (OSE)
cs: Zkontroluj příchozí odkazy (OSE)

en: Check Keyword Density
cs: Zkontroluj hustotu klíčové fráze

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
cs: Zaškrtněte toto pole pro povolení funkce XML mapy stránek

en: Choose the user that should be used for the <code>rel="author"</code> on the blog homepage. Make sure the user has filled out his/her Google+ profile link on their profile page.
cs: Zvolte uživatele, který by měl být použit v <code>rel="author"</code> na domovské stránce. Ujistěte se, že uživatel má ve svém profilu vyplněný odkaz na Goole+

en: Clean Permalink Settings
cs: Vyčistit nastavení trvalých odkazů

en: Clean up the <code>&lt;head&gt;</code>
cs: Vyčistit <code>&lt;hlavičku&gt;</code>

en: Clear all Facebook Data
cs: Vymazat všechna Facebook data

en: Clicking Next below takes you to the next page of the tour. If you want to stop this tour, click "Close".
cs: Kliknutím na tlačítko "Další" se dostanete na další stránku prohlídky. Pokud chcete ukončit prohlídku, klikněte na "Zavřít".

en: Close
cs: Zavřít

en: Congratulations!
cs: Gratulujeme!

en: Content of your RSS Feed
cs: Obsah zdroje RSS

en: Content to put after each post
cs: Šablona která se vloží za zprávu

en: Content to put before each post in the feed
cs: Šablona která se vloží před každý obsah zprávy

en: Content:
cs: Obsah: 

en: Currently connected Facebook admins:
cs: Připojení Facebook admini

en: Custom Post Type Archives
cs: Archiv vlastních typů záznamů (Custom Post Type Archives)

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Date Archives
cs: Datum archivů

en: Date in Snippet Preview
cs: Datum v náhledu úryvku

en: Default Settings:
cs: Základní nastavení:

en: Default for first tier pages
cs: Výchozí pro stránky první úrovně

en: Default for post type, currently: %s
cs: Základní typ příspěvku. Aktuální je: %s

en: Default for second tier pages and posts
cs: Výchozí pro stránky druhé úrovně a příspěvky

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Delete the old data after import? (recommended)
cs: Odstranit stará data po importu? (Doporučeno)

en: Description
cs: Popis

en: Disable author/user sitemap
cs: Zakázat autorskou / uživatelskou sitemap

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
cs: Vypnout pokročilou část Wordpress SEO meta pole

en: Disable the author archives
cs: Zakázat archivy autora

en: Disable the date-based archives
cs: Zakázat archivy založené na datumech

en: Do not allow tracking
cs: Nepovolit sledování

en: Do not use a Facebook App as Admin
cs: Nepoužívejte Facebook App jako admin

en: Don't show
cs: Nezobrazovat

en: Don't show <code>rel="author"</code>
cs: Nezobrazovat <code>rel="author"</code>

en: Edit Files
cs: Upravit soubory

en: Edit the content of your .htaccess:
cs: Upravte obsah souboru .htaccess:

en: Edit the content of your robots.txt:
cs: Upravte obsah souboru robots.txt:

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
cs: Buďto je smažte (lze provést tlačítkem "Opravit") nebo vypněte funkci WP SEO XML mapy stránek

en: Email
cs: E-mail

en: Enable Breadcrumbs
cs: Povolit drobečkovou navigaci

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
cs: Vynutit koncové lomítko na všech URL adresách kategorií a štítků

en: Enter the Blog ID for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none.
cs: Zadejte Blog ID pro web, jehož nastavení chcete použít jako výchozí pro všechny weby, které jsou přidány k vaší síti. Ponechte prázdné pokud nemáte žádné.

en: Entries per page
cs: Záznamů na stránku

en: Error 404: Page not found
cs: Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

en: Exclude post types
cs: Vyloučit typy příspěvků

en: Exclude taxonomies
cs: Vyloučit taxonomie

en: Explanation
cs: Vysvětlení

en: Export
cs: Exportovat

en: Export & Import SEO Settings
cs: Export & Import SEO nastavení

en: Export settings
cs: Nastavení exportu

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
cs: Exportovat toto WordPress SEO nastavení pro případný budoucí import, nebo pro možnost importovat ho na jiném místě.

en: Facebook Description
cs: Popis na Facebooku

en: Facebook Image
cs: Facebook obrázek

en: Facebook Insights and Admins
cs: Facebook Insights a Admins

en: Facebook Open Graph
cs: Facebook Open Graf

en: Facebook Page URL
cs: URL Facebook stránky

en: Facebook profile URL
cs: URL adresa profilu na Facebooku

en: File Editor
cs: Editor souborů

en: Fix it.
cs: Opravit

en: Focus KW
cs: Klíčové slovo

en: Focus Keyword
cs: Hlavní klíčové slovo

en: Focus keyword not set.
cs: Není nastavené žádné klíčové slovo

en: Follow
cs: Sledovat

en: For more information:
cs: Pro více informací:

en: For the date based archives, the same applies: they probably look a lot like your homepage, and could thus be seen as duplicate content.
cs: Totéž platí i pro archivy na základě data, které jsou pravděpodobně velmi podobné jako jejich domovské stránky. Proto jsou považovány za duplicitní obsah.

en: Force Transport
cs: Prioritní protokol

en: Force http
cs: Prioritní http

en: Force https
cs: Prioritní https

en: Force rewrite titles
cs: Vynutit přepsání nadpisů

en: Force the canonical to either http or https, when your blog runs under both.
cs: Použít kanonicky buď http, nebo https pokud Váše stránky podporují obojí.

en: Frontpage settings
cs: Nastavení úvodní stránky

en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: General settings
cs: Hlavní nastavení

en: Good
cs: Dobrý

en: Google Publisher Page
cs: Stránka Google Publisher

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
cs: Odkazy z Google Site Search vypadají divně a ošklivě, ale pokud budete používat Google Site Search, pravděpodobně nebudete chtít aby byly vymazány.

en: Google+ Description
cs: Popis na Google+

en: HeadSpace2 data successfully imported
cs: HeadSpace2 data úspěšně importována

en: Help improve WordPress SEO
cs: Pomozte vylepšit WordPress SEO

en: Here you can edit the .htaccess and robots.txt files, two of the most powerful files in your WordPress install. Only touch these files if you know what you're doing!
cs: Zde můžete editovat soubory .htaccess a robots.txt, dva velmi důležité soubory nejen při instalaci WordPressu. Tyto soubory editujte pouze pokud víte co děláte!

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide RSD Links
cs: Skrýt RSD Links

en: Hide RSS Links
cs: Skrýt odkazy RSS

en: Hide Shortlink for posts
cs: Skrýt krátký odkaz příspěvků

en: Hide WLW Manifest Links
cs: Skrýt odkazy WLW Manifest

en: Home
cs: Domů

en: Homepage
cs: Úvodní stránka

en: Homepage &amp; Front page
cs: Domovská stránka &amp; Úvodní stránka

en: How to insert breadcrumbs in your theme
cs: Jak vložit drobečkovou navigaci do Vaší šablony

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
cs: Obrovský SEO problém: Blokuje přístup pro roboty.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, check this box.
cs: Pokud chcete používat meta klíčová slova, zaškrtněte toto políčko.

en: I know, don't bug me.
cs: Já vím, nezatěžujte mne s tím.

en: If the meta description is empty, the snippet preview above shows what is generated based on this sites meta description template.
cs: Je-li meta popis prázdný, náhled úryvku výše ukazuje co je generováno na základě meta popisu šablony těchto stránek.

en: If you choose a permalink for your posts with <code>.html</code>, or anything else but a / on the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
cs: Pokud zvolíte trvalý odkaz ve vašich příspěvcích s <code>.html</code> a nebo s čímkoliv jiným než s / na konci, toto přinutí WordPress přidat lomítko i pro ostatní odkazy na stránce.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat meta popis pro sdílení příspěvku na Facebooku, ale chcete tam jiný popis, napište to sem.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
cs: Pokud nechcete používat meta description tag pro sdílení na Google+, ale chcete použít jiný text, napište jej zde.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor .htaccess atribut pro úpravy, můžete ho upravit zde.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
cs: Pokud má váš soubor robots.txt atribut pro úpravy, můžete ho upravit zde.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
cs: Pokud pro Vaše podnikání používáte stránku Google+, přidejte zde její URL. A naopak zadejte odkaz zpět sem na vaši Google+ stránku.

en: If you have multiple blogs and you're happy with how you've configured this blog, you can export the settings and import them on another blog so you don't have to go through this process twice!
cs: Pokud máte více blogů nebo WPMU a jste spokojeni s tímto nastavením, můžete ho exportovat a poté importovat na každý další blog. Již nemusíte nastavovat stejnou věc vícekrát.

en: If you like this plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s and consider making a donation by clicking the button on the right!
cs: Pokud se vám tento plugin líbí, prosím %srate ohodnoťte jej 5 hvězdami na WordPress.org%s a zvažte darování pár dolarů kliknutím na tlačítko na pravé straně!

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
cs: Pokud něco napíšete, nahradí to Vaši %sšablonu meta klíčových slov%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with <code>?utm_</code>, check this box. You shouldn't use these btw, you should instead use the hash tagged version instead.
cs: Pokud používáte parametry Google Analytics kampaně začínající na <code>?utm_</code>, zaškrtněte toto políčko. Mimochodem, neměli byste používat tyto, ale verzi s mřížkou (hashtag).

en: If you want to override the Facebook image for this post, upload / choose an image or add the URL here.
cs: Pokud chcete změnit Facebook obrázek pro tento příspěvek, zvolte obrázek nebo přidejte adresu URL.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
cs: Zaškrtněte pokud chcete, aby se zabránilo /stránce/2/ a dalším z jakéhokoliv archivu ukazovat ve výsledcích vyhledávání.

en: If you want to restore a site to the default WordPress SEO settings, press this button.
cs: Klikněte na toto tlačítko, pokud chcete obnovit stránky do výchozího nastavení WordPress SEO.

en: If you would like to keep up to date regarding the WordPress SEO plugin and other plugins by Yoast, subscribe to the newsletter:
cs: Poku chcete být informováni o novinkách modulu WordPress SEO by Yoast a jiných modulech, přihlaste se k odběru.

en: If you're running a one author blog, the author archive will always look exactly the same as your homepage. And even though you may not link to it, others might, to do you harm. Disabling them here will make sure any link to those archives will be 301 redirected to the homepage.
cs: Pokud používáte pouze jednoho autora blogu, bude archiv autora vždy vypadat stejně jako úvodní stránka a přitom na ni nemusí odkazovat. Pokud tuto funkci nezakážete, mohl by Vám někdo přesměrováním poškodit Vaše stránky. Vypnutím této funkce zajistíte, že jakýkoli odkaz na tyto archivy budou přesměrováni pomocí 301 na domovskou stránku.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
cs: Pokud jste použili jiný SEO plugin, vyzkoušejte %sSEO Data Transporter%s plugin který Vám umožní přesunout data do tohoto pluginu.

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
cs: Pokud má Váš soubor .htaccess atribut pro zápis, můžete ho tady upravit.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
cs: Pokud má Váš soubor robots.txt atribut pro zápis, můžete ho tady upravit.

en: If your theme supports my breadcrumbs, as all Genesis and WooThemes themes as well as a couple of other ones do, you can change the settings for those here. If you want to modify your theme to support them, %sfollow these instructions%s.
cs: Pokud Vaše šablona podporuje moji drobečkovou navigaci, jako například všechny Genesis a WooThemes šablony, stejně jako několik dalších, můžete nastavit parametry zde. Pokud chcete změnit svojí šablonu, aby podporovala drobečkovou navigaci pak udělejte následující:, %sfollow these instructions%s.

en: Ignore.
cs: Ignorovat

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Import
cs: Importovat

en: Import from All-in-One SEO?
cs: Importovat z All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
cs: Importovat z HeadSpace2?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
cs: Importovat z OLD All-in-One SEO?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
cs: Importovat z RSS Footer (by Yoast)?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
cs: Importovat z Robots Meta (by Yoast)?

en: Import from WooThemes SEO framework?
cs: Importovat z WooThemes SEO framework?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
cs: Importovat z Yoast Breadcrumbs (Drobečkové navigace) ?

en: Import settings
cs: Importovat nastavení

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking
cs: Importovat nastavení vyhledáním souboru <em>settings.zip</em>

en: Import settings from other plugins
cs: Importovat nastavení z jiných pluginů

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
cs: V zadaném meta popisu zvažte: Jaký je v porovnání s konkurencí? Nemohl by být lákavější?

en: Include Taxonomy Metadata
cs: Zahrnout Taxonomy Metadata

en: Include in HTML Sitemap
cs: Zahrnout do HTML Sitemap

en: Include in Sitemap
cs: Zahrnout do Sitemap

en: Include in sitemap?
cs: Zahrnout do souboru Sitemap?

en: Internal Links
cs: Interní odkazy

en: Introduction Tour:
cs: Prohlídka možností modulu:

en: Just switched over from another SEO plugin? Use the options here to switch your data over. If you were using some of my older plugins like Robots Meta &amp; RSS Footer, you can import the settings here too.
cs: Používali jste dosud jiný SEO plugin? Využijte možnosti importovat data z předchozího pluginu. Pokud jste používali některý z mých starších pluginů jako Robots Meta &amp; RSS Footer, můžete je zde také importovat.

en: Keyword / keyphrase appears in %s (out of %s) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
cs: Klíčové slovo/fráze se objeví v %s (z %s) kopiích podnadpisů. I když to není hlavním ranking faktorem, je to výhodné.

en: Keyword Research
cs: Průzkum klíčových slov

en: Leave default
cs: Nechte výchozí

en: Like this plugin?
cs: Máte rádi tento plugin?

en: Lowest priority
cs: Nejnižší priorita

en: Max entries per sitemap page
cs: Maximum záznámů na Sitemap stránku 

en: Medium priority
cs: Střední priorita

en: Meta Description
cs: Meta popis

en: Meta Keywords
cs: Meta klíčové slova

en: Meta Robots
cs: Meta Roboti

en: Meta Robots Advanced
cs: Pokročilé nastavení Meta robotů

en: Meta Robots Follow
cs: Sledovat Meta roboty

en: Meta Robots Index
cs: Indexace Meta robotů

en: Meta description
cs: Meta popis

en: Meta description template
cs: Meta popis (description) šablony

en: Meta description to use for Author page
cs: Meta popis pro stránku autora

en: Meta description:
cs: Meta popis:

en: Meta keywords template
cs: Meta klíčová slova šablony

en: Meta keywords to use for Author page
cs: Meta klíčová slova pro autorovu stránku

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
cs: Meta klíčová slova použita na archivní stránky pro tento výraz.

en: More WordPress SEO
cs: Více o WordPress SEO

en: MultiSite Settings
cs: Vícemístné (MultiSite) nastavení

en: NO ODP
cs: Žádné ODP

en: NO YDIR
cs: Žádné YDIR

en: Name
cs: Jméno

en: Never include
cs: Nikdy nezahrnovat

en: New blogs get the SEO settings from this blog
cs: Nové blogy získají nastavení SEO z tohoto blogu

en: Next
cs: Další

en: No Archive
cs: Nearchivovat

en: No Snippet
cs: Žádný úryvek (snippet)

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
cs: Pokud nemáte stránky nové, tak jste určitě již použili nějaký SEO plugin. Můžete z něj jednoduše importovat data. Pokud chcete, můžete data nejdříve importovat, zkontrolovat zda byla importována správně. Následně odstranit staré a uložit. Žádné duplicitní data nebudou importována.

en: No focus keyword set.
cs: Nebylo nastaveno žádné hlavní klíčové slovo.

en: No focus keyword was set for this %s. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
cs: Nebylo nastaveno žádné hlavní klíčové slovo %s. Pokud nenastavíte hlavní klíčové slovo, nelze vypočítat skóre.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
cs: Na této stránce nejsou žádné obrázky, zkuste přidat nějaké smysluplné

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
cs: Nebyl zadaný meta popis, vyhledávače budou zobrazovat popis stránky.

en: No outbound links appear in this page, consider adding some as appropriate.
cs: Stránka neobsahuje žádné odkazy mimo Váš web. Zkuste přidat nějaké smysluplné

en: No subheading tags (like an H2) appear in the copy.
cs: Žádné podnadpisy (jako H2) v kopii.

en: Nofollow
cs: Nesledovat

en: Noindex subpages of archives
cs: Neindexovat podstránky archivů

en: Noindex this %s
cs: Neindexovat %s

en: None
cs: Žádný

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
cs: Poznámka: místo šablony jsou to skutečné tituly a meta popisy těchto Archivů vlastních typů záznamů (Custom Post Type Archives)

en: On this page you can enable the Open Graph functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
cs: Na této stránce můžete povolit funkci Open Graph z tohoto pluginu, stejně jako přiřazení uživatele Facebook nebo aplikaci, aby se stal správcem vašeho webu. Takže si můžete zobrazit Facebook insights.

en: Other
cs: Ostatní

en: Other variables not to clean
cs: Další proměnné, které nejsou třeba čistit

en: Page %d of %d
cs: Stránka %d z %d

en: Page Analysis
cs: Analýza stránky

en: Page Analysis has been disabled.
cs: Analýza stránky byla zakázána.

en: Page Not Found
cs: Stránka nenalezena

en: Page URL:
cs: URL adresa stránky:

en: Page not found
cs: Stránka nenalezena

en: Page title:
cs: Titulek stránky:

en: Pages
cs: Stránky

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
cs: Stránkování komentářů je povolené. Není to potřebné v 999 případech z 1000 takže to doporučujeme vypnout. Pokud si to přejete jednoduše vypnout, zrušte zaškrtnutí políčka před "Rozdělit komentáře na stránky"

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
cs: Někdy odkaz na Vašich stránkách může obsahovat chyby. Převážně se stane to, že se na konec odkazů přidají některé další parametry. Toto nastavení umožní přesměrovat tyto odkazy mimo a vyloučí je z procházení roboty. I když je tato funkce široce používána je známo, že není kompatibilní s mnoha pluginy. Pokud zaznamenáte problémy ihned po instalaci nejdřív vypněte tuto funkci.

en: Permalink Settings
cs: Nastavení trvalých odkazů

en: Permalinks
cs: Trvalé odkazy (permalinks)

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
cs: Vyberte si hlavní klíčové slovo, nebo klíčovou frázi vystihující tento příspěvek / stránku. <br/><br/>Čtěte %stento příspěvek%s pro více informací.

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
cs: Prosím zaškrtněte typ příspěvků který si <strong>nepřejete</strong> zahrnout do Sitemap:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
cs: Prosím zaškrtněte typ taxonomie kterou si <strong>nepřejete</strong> zahrnout do Sitemap:

en: Please create a page title.
cs: Vytvořte si prosím název stránky.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to 1000, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
cs: Prosím zadejte maximální počet záznamů na Sitemap stránku (defaultně je nastaveno na 1000, možná budete chtít počet záznamů snížit, předejdete tím tak možným problémům na některých instalacích.):

en: Poor
cs: Slabé

en: Post Types
cs: Typy příspěvků

en: Post is set to noindex.
cs: Příspěvek je nastaven na "neindexovat".

en: Post type archive to show in breadcrumbs for:
cs: Zobrazit archiv příspěvků v drobečkové navigaci pro:

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Prefix for Archive breadcrumbs
cs: Prefix pro archiv drobečkové navigace

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
cs: Prefix pro výsledky vyhledávání v drobečkové navigaci

en: Prefix for the breadcrumb path
cs: Prefix cesty k drobečkové navigaci

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign Parameters.
cs: Zabránit čištění parametrů kampaně Google Analytics.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
cs: Zabraňte čištění URL v Google Site Search

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
cs: Zabrání vyhledávačům používat DMOZ popis stránek ve výsledcích vyhledávání

en: Prevents search engines from using the Yahoo! directory description for pages from this site in the search results.
cs: Zabraňuje vyhledávačům používat Yahoo! directory pro stránky z tohoto webu ve výsledcích vyhledávání.

en: RSS Footer options imported successfully.
cs: RSS možnosti zápatí úspěšně importovány.

en: RSS Settings
cs: RSS nastavení

en: Re-check theme.
cs: Znovu zkontrolovat téma.

en: Read more about %1$sFacebook Open Graph%2$s.
cs: Přečtěte si více o %1$sFacebook Open Graph%2$s.

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
cs: Přesměrovat URL adresu přílohy na URL adresu nadřazeného příspěvku.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
cs: Přesměrovat škaredé URL adresy na čistší trvalé odkazy (Ve většině případů nedoporučujeme!)

en: Remove Blog page from Breadcrumbs
cs: Vyjmout hlavní stránku z drobečkové navigace

en: Remove stop words from slugs.
cs: Odstranit stopwords (slova bez vlastního obsahu, např. spojky či předložky) z odkazů.

en: Remove the <code>?replytocom</code> variables.
cs: Odstranit proměnné <code>?replytocom</code>

en: Removed hardcoded meta description.
cs: Odstraněn předvolený meta popis.

en: Replaced with a custom taxonomies description
cs: Nahrazeno popisem s vlastní taxonomií

en: Replaced with a posts custom field value
cs: Nahradit příspěvky z pole s vlastní hodnotou

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
cs: Nahradit příspěvky s vlastní taxonomií, oddělené čárkami.

en: Replaced with the category description
cs: Nahrazeno popisem kategorie

en: Replaced with the current date
cs: Nahrazeno aktuálním datem

en: Replaced with the current day
cs: Nahraďte současným datem

en: Replaced with the current month
cs: Nahrazeno aktuálním měsícem

en: Replaced with the current page number
cs: Nahrazeno aktuálním číslem stránky

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
cs: Nahrazeno aktuálním číslem stránky (např. 2 ze 4)

en: Replaced with the current page total
cs: Nahrazeno celkovým počtem stran aktuálního záznamu

en: Replaced with the current search phrase
cs: Nahrazeno aktuálně hledanou frází

en: Replaced with the current tag/tags
cs: Nahrazeno současným štítkem/ma

en: Replaced with the current time
cs: Nahrazeno aktuálním časem

en: Replaced with the current year
cs: Nahrazeno aktuálním rokem

en: Replaced with the date of the post/page
cs: Nahrazeno datem příspěveku/stránky

en: Replaced with the post categories (comma separated)
cs: Nahrazeno kategoriemi příspěvků (oddělené čárkami)

en: Replaced with the post type plural label
cs: Typ záznamu v množném čísle

en: Replaced with the post type single label
cs: Typ záznamu v jednotném čísle

en: Replaced with the post/page ID
cs: Nahrazeno ID-čkem příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
cs: Nahrazeno uživatelským jménem autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page author's userid
cs: Nahrazeno ID-čkem autora příspěvku/stránky

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
cs: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (nebo automatické generovaní pokud neexistuje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
cs: Nahrazeno výňatkem z příspěvku/stránky (bez automatického generovaní)

en: Replaced with the post/page modified time
cs: Nahrazeno časem změny příspěvku/sránky

en: Replaced with the posts focus keyword
cs: Nahrazeno hlavním klíčovým slovem příspěvku

en: Replaced with the slug which caused the 404
cs: Nahrazuje odkazem, který způsobuje chybu 404

en: Replaced with the tag description
cs: Nahrazeno popisem štítku

en: Replaced with the term description
cs: Nahrazeno popisem termínu

en: Replaced with the term name
cs: Nahrazeno názvem termínu

en: Replaced with the title of the post/page
cs: Nahrazeno názvem příspěveku/stránky

en: Reset Default Settings
cs: Obnovit základní nastavení

en: Restore site to default settings
cs: Obnovení stránky na výchozí nastavení

en: Restore site to defaults
cs: Obnovení výchozí stránky

en: Robots Meta values imported.
cs: Robots Meta hodnoty importovány.

en: Robots-Meta has been deactivated
cs: Robots-Meta byl deaktivován

en: Robots-Meta settings has been imported. We recommend %sdisabling the Robots-Meta plugin%s to avoid any conflicts
cs: Nastavení Robots-Meta byl importován. Doporučujeme %svypnout Robots-Meta plugin%s , aby se zabránilo konfliktům

en: SEO Book
cs: SEO Kniha

en: SEO Description
cs: SEO Popis

en: SEO Issue:
cs: SEO problém:

en: SEO Settings
cs: SEO nastavení

en: SEO Title
cs: SEO Titulek

en: SEO: Bad
cs: SEO: Špatné

en: SEO: Good
cs: SEO: Dobré

en: SEO: No Focus Keyword
cs: SEO: Žádné klíčové slovo

en: SEO: Poor
cs: SEO: Slabé

en: SEO: Post Noindexed
cs: SEO: Příspěvek není indexován

en: Save MultiSite Settings
cs: Uložte vícemístné (MultiSite) nastavení

en: Save changes to .htaccess
cs: Uložit změny .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
cs: Uložit změny Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
cs: Uložte nastavení pro aktivaci XML Sitemap.

en: Search for "%s"
cs: Hledat "%s"

en: Search pages
cs: Hledat stránky

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Select an app to use as Facebook admin:
cs: Zvolte aplikaci pro používání jakožto Facebook admin

en: Separator between breadcrumbs
cs: Oddělovač mezi body drobečkové navigace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings Updated.
cs: Nastavení aktualizováno

en: Settings could not be imported:
cs: Nastavení nelze importovat:

en: Settings successfully imported.
cs: Nastavení úspěšně importováno.

en: Should this page be in the HTML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
cs: Má být tato stránka v HTML Sitemap za všech okolností, bez ohledu na nastavení Meta Robotů?

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
cs: Měla by být tato stránka v XML Sitemap bez ohledu na nastavení Meta robotů?

en: Show date in snippet preview?
cs: Zobrazit datum v náhledu úryvku?

en: Site Admins (default)
cs: Správci webu (výchozí)

en: Site Twitter Username
cs: Uživatelské jméno Twitteru

en: Sitemap Priority
cs: Priorita Sitemap

en: Sitewide <code>meta</code> settings
cs: <code>Meta</code> nastavení celých stránek

en: Sitewide settings
cs: Nastavení celých webových stránek.

en: Snippet Preview
cs: Náhled úryvku (snippet)

en: Social
cs: Sociální sítě

en: Social settings
cs: Nastavení sociálních sítí

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
cs: Některé soubory nemohly být odstraněny. Prosím, odstraňte je pomocí FTP.

en: Special Pages
cs: Speciální stránky

en: Start Tour
cs: Začít prohlídku

en: Strip the category base (usually <code>/category/</code>) from the category URL.
cs: Odstranit základ kategorie (většinou <code>/category/</code>) z URL adresy kategorie.

en: Subscribe
cs: Přihlásit se k odběru

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
cs: Úspěšně přidán %s jako Facebook administrátor!

en: Successfully cleared all Facebook Data
cs: Úspěšně vymazána všechna Facebook data

en: Successfully removed admin %s
cs: Úspěšně odstraněn administrátor %s

en: Successfully retrieved your apps from Facebook, now select an app to use as admin.
cs: Úspěšně načteny Vaše aplikace z Facebooku. Nyní vyberte aplikaci, kterou chcete použít jako administrátora.

en: Super Admins only
cs: Pouze Super Administrátoři

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
cs: Rychlé seznámení se s možnostmi a použitím tohoto pluginu.

en: Taxonomies
cs: Taxonomie

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for:
cs: V drobečkové navigaci stanovit taxonomii pro:

en: Template explanation
cs: Popis šablony

en: Templates
cs: Šablony

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
cs: <code>Meta</code> popis bude omezen na %s znaky%s. %s zbývajících znaků. 

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
cs: Tento název se používá v Drobečkové navigaci všude tam, kde je %s.

en: The SEO Title defaults to what is generated based on this sites title template for this posttype.
cs: Pro tento typ příspěvku je ve výchozím nastavení SEO Název generován na základě názvu webu a šablony.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
cs: SEO popis se používá pro meta popis na stránce archivu pro tento výraz.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
cs: Nadpis SEO je používán v archívu stránky pro tento výraz.

en: The URL that this page should redirect to.
cs: URL na kterou se má tato stránka přesměrovat

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
cs: K dispozici je kratší prostor než obvyklých 155 znaků, protože Google bude do popisku (snippet) rovněž zahrnovat datum zveřejnění.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
cs: Kanonická URL na kterou se má stránka odkazovat. Nechte prázdné pro použití trvalého odkazu. Je podporováno i %s odkazování mezi doménami%s

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
cs: Kanonický odkaz se zobrazí na stránce archivu pro tento výraz.

en: The copy scores %s in the %s test, which is considered %s to read. %s
cs: Skóre %s v %s testu, který je považován za %s pro čtení. %s

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
cs: Následující soubor (nebo soubory) blokuje (blokují) funkčnost vašich XML map stránek:

en: The images on this page are missing alt tags.
cs: Obrázkům na této stránce chybí tag alt

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
cs: Obrázky na této stránce obsahují tag alt s cílovým klíčovým slovem / frází

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
cs: Obrázky na této stránce neobsahují tag alt s cílovým klíčovým slovem / frází 

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
cs: Klíčové slovo / fráze %s se neobjevuje v názvu stránky

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
cs: Klíčové slovo / fráze zobrazující se v URL této stránky.

en: The keyword / phrase does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
cs: Klíčové slovo / fráze není v URL této stránky. Pokud jste se rozhodli přejmenovat URL ujistěte se stará URL je  přesměrovánapomocí  301 na novou!

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
cs: Klíčové slovo se nachází v prvním odstavci.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
cs: Četnost výskytu klíčového je %s%%, což je docela málo. Klíčové slovo bylo nalezeno %s krát.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
cs: Četnost výskytu klíčového je %s%%, což je skvělé. Klíčové slovo bylo nalezeno %s krát.

en: The keyword density is %s%%, which is over the advised 4.5%% maximum, the keyword was found %s times.
cs: Četnost klíčových slov je %s%%, což je více než doporučené 4.5%% maximum, klíčové slovo bylo nalezeno %s krát.

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
cs: Klíčové slovo se nenachází v prvním odstavci. Ujistěte se, že je vše v pořádku.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
cs: Klíčové slovo pro tuto stránku obsahuje jedno nebo %sstop words%s, zvažte jejich odstraněni. Nalezené '%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
cs: Meta popis obsahuje primární klíčové slovo/frázi.

en: The meta description is under 120 characters, however up to %s characters are available. %s
cs: Meta popis je kratší než 120 znaků. Zůstává %s znaků. %s

en: The page title contains %d characters, which is less than the recommended minimum of 40 characters. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
cs: Název stránky obsahuje znaky%d, což je méně, než je doporučené minimum na 40 znaků. 

en: The page title contains %d characters, which is more than the viewable limit of 70 characters; some words will not be visible to users in your listing.
cs: Název stránky obsahuje %d znaků, což je víc než doporučených 70 znaků. Některé slova nebudou pro uživatele viditelná.

en: The page title contains keyword / phrase, at the beginning which is considered to improve rankings.
cs: Název stránky obsahuje klíčové slovo / frázi na začátku, což zlepšuje hodnocení

en: The page title contains keyword / phrase, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
cs: Název stránky obsahuje klíčové slovo / frázi, ale ne na začátku. Pokuste se jej přesunout na začátek

en: The page title is more than 40 characters and less than the recommended 70 character limit.
cs: Titulek stránky má více než 40 znaků a méně než je doporučených 70 znaků.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
cs: Byl zjištěn plugin All-In-One-SEO. Chcete %simportovat nastavení%s.

en: The plugin Robots-Meta has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
cs: Byl zjištěn plugin Robots-Meta. Chcete %s importovat nastavení%s.

en: The post %s appeared first on %s.
cs: Příspěvek %s pochází z %s

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
cs: Priorita daná této stránce v XML Sitemap

en: The separator defined in your theme's <code>wp_title()</code> tag.
cs: Oddělovač je definován ve <code>wp_title()</code> štítku (tagu) vašeho motivu

en: The site's name
cs: Název stránek

en: The site's tagline / description
cs: Slogan/popis stránek

en: The slug for this page contains one or more <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words">stop words</a>, consider removing them.
cs: Část (The slug) této stránky obsahuje jednu nebo více slov <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Stop_words"> zastavit </a>, zvažte jejich odstranění.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
cs: Část (the slug) na této stránce je to trochu dlouhý, zvažte jeho zkrácení.

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
cs: Meta popis je delší než %s znaků. Zkrácením zajistíte, že bude viditelný celý. %s

en: The taxonomy you used in (one of your) %s variables is <strong>invalid</strong>. Please %sadjust your settings%s.
cs: Taxonomie, kterou jste použili v (jedné z vašich)  %sproměnných je <strong>chybná</strong>. Prosím upravte si Vaše nastavení %s.

en: The templates are built using variables, the help tab for all the different variables available to you to use in these.
cs: Šablony používají proměnné. V záložce pomoc najdete všechny proměnné které jsou dostupné.

en: The title & metas settings for WordPress SEO are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
cs: Meta nastavení a nastavení nadpisů pro WordPress SEO se skládá z proměnných, které jsou při zobrazení stránky nahrazeny konkrétními hodnotami ze stránky. Karty na levé straně objasňují dostupné proměnné.

en: The tour ends here, thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
cs: Zde prohlídka končí, děkuji za používání mého pluginu a hodně štěstí s Vaším SEO!<br/><br/>S pozdravem,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s

en: The tour ends here,thank you for using my plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s
cs: Zde prohlídka končí, děkuji za používání mého pluginu a hodně štěstí s Vaším SEO!<br/><br/>S pozdravem,<br/>Joost de Valk - %1$sYoast.com%2$s 

en: There are %d words contained in the body copy, this is below the %d word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers.
cs: Slova %d obsažené v textu jsou pod doporučeným minimem %d. Přidejte o něco více textu.

en: There are %d words contained in the body copy, this is more than the %d word recommended minimum.
cs: Slova %d obsažená v textu jsou nad doporučeným minimem %d.

en: There are %d words contained in the body copy, this is slightly below the %d word recommended minimum, add a bit more copy.
cs: Slova %d obsažené v textu jsou pod doporučeným minimem %d. Přidejte o něco více textu.

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
cs: Existuje%d slov obsažených v těle kopie. To je příliš malé množství a mělo by být navýšeno.

en: There's more to learn about WordPress & SEO than just using this plugin. Read our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
cs: Jestli se chcete naučit více o WordPress a SEO, přečtěte si článek %1$s Kompletní průvodce pro SEO WordPressu%2$s.

en: These are the image and description used in the Open Graph meta tags on the frontpage of your site.
cs: Jedná se o obrázek a popis použitých v meta tagu Open Graph na titulní stránce vašeho webu.

en: These pages will be noindex, followed by default, so they will never show up in search results.
cs: Tyto stránky nebudou indexovány ani standardně sledovány, takže se nikdy nezobrazí ve výsledcích vyhledávání.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
cs: %s sleduje pravidla indexování Meta dat a nadpisů. Pokud potřebujete můžete je zde změnit.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
cs: Tato funkce bude automaticky přidávat obsah do RSS feedu více specificky. Přidává odkazy na Váš blog a Vaše příspěvky. Pomáhá to vyhledávačům označit Vás jako původní zdroj obsahu.

en: This functionality is currently in beta, but it allows for %1$sTwitter Cards%2$s.
cs: Tato funkce je v současné době v beta verzi, ale umožňuje %1$sTwitter Cards%2$s.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
cs: Toto Vám pomůže vytvořit čistší URL. Automaticky z nich odstraní stopwords (slova bez vlastního obsahu, např. spojky či předložky).

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
cs: Tento obrázek se používá v případě, že sdílený příspěvek/stránka neobsahuje žádné obrázky.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
cs: Tato neuvěřitelně silná funkce Vám umožní přidat obsah na začátek a na konec Vašich příspěvků v RSS. To Vám pomůže získat odkazy od lidí, kteří kradou obsah!

en: This is a settings export file for the WordPress SEO plugin by Yoast.com
cs: Jedná se o nastavení export souboru pro WordPress SEO plugin do Yoast.com 

en: This is the WordPress SEO Dashboard, here you can restart this tour or revert the WP SEO settings to default.
cs: Toto je nástěnka WordPress SEO. Můžete zde znovu spustit tohoto průvodce, a nebo obnovit původní nastavení WP SEO.

en: This is where you set the templates for your titles and descriptions of all the different types of pages on your blog, be it your homepage, posts & pages (under post types), category or tag archives (under taxonomy archives), or even custom post type archives and custom posts: all of that is done from here.
cs: Toto je místo, kde můžete nastavit šablony pro své tituly a popisy všech různých typů stránek Vašeho blogu. Ať už je to vaše domovská stránka, příspěvky a stránky (podle typů příspěvků), kategorie, nebo Tag Archiv (podle taxonomie archivů), nebo dokonce vlastní typy příspěvků a archivů: to vše se nastavuje zde.

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
cs: Tato stránka má %s nofollow odkazů a %s normálních odchozích odkazů.

en: This page has %s outbound link(s), all nofollowed.
cs: Tato stránka má %s odkazů na jiné weby, všechny nofollow.

en: This page has %s outbound link(s).
cs: Tato stránka má %s odkazů na jiné weby

en: This plugin adds an XML sitemap to your site. It's automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
cs: Tento modul přidává na Vaši stránku XML sitemap. Je automaticky aktualizována, když publikujete nový článek, stránku nebo vlastní příspěvek. Google a Bing jsou automaticky upozorněni.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
cs: Toto vypne vlákna komentářů, pokud má uživatel vypnutý JavaScript. Způsobí to <em>velké</em> zlepšení v rychlosti procházení vyhledávacími roboty, pokud máte velké množství příspěvků s komentáři.

en: Title
cs: Název

en: Title &amp; Description settings
cs: Nastavení nadpisu &amp; popisu

en: Title display in search engines is limited to 70 chars, %s chars left.
cs: Nadpis zobrazovaný ve vyhledávačích má omezenou délku 70 znaků. Zůstává Vám %s znaků.

en: Title optimization
cs: Optimalizace nadpisu

en: Title settings
cs: Nastavení nadpisů

en: Title template
cs: Název šablony

en: Title to use for Author page
cs: Titulek pro stránku Autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
cs: Název který bude použit na této stránce v adrese Drobečkové navigáce

en: Titles & Metas
cs: Nadpisy & Meta

en: Titles &amp; Metas
cs: Nadpisy &amp; Meta data

en: To be able to access your <a href="%s">Facebook Insights</a> for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user, but if you have an app for your site, you could use that. For most people a user will be "good enough" though.
cs: Chcete-li mít přístup k vaší <a href="%s">Facebook Insights</a> pro vaše stránky, musíte zadat Facebook Administrátora. Může to být uživatel. Pokud máte aplikaci k vaší stránce, můžete samozřejmě použít i tu. Pro většinu bude stačit uživatel.

en: To enjoy all the benefits of the page analysis feature, you'll need to (get your host to) install it.
cs: Chcete-li využívat všech výhod a funkcí analýzy stránky, budete potřebovat (dostat své hostitele), instalovat ho.

en: To maintain a plugin as big as WordPress SEO, we need to know what we're dealing: what kinds of other plugins our users are using, what themes, etc. Please allow us to track that data from your install. It will not track <em>any</em> user details, so your security and privacy are safe with us.
cs: Chcete-li udržovat aktuální tak kvalitní plugin jako je WordPress SEO, musíme vědět jaké typy ostatních pluginů a jaké témata používáte. Prosím, umožněte nám sledovat data z vaší instalace. Nebudeme sledovat <em>žádné</em> detaily uživatele, takže Vaše bezpečnost a soukromí jsou u nás v bezpečí.

en: To update this page analysis, save as draft or update and check this tab again
cs: Pro aktualizaci analýzy stránky, ji uložte jako koncept nebo ji aktualizujte a zkontrolujte záložku znovu.

en: Tracking
cs: Sledování

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
cs: Snažte se tvořit kratší věty, aby se zlepšila čitelnost.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
cs: Snažte se tvořit kratší věty použitím méně obtížných slov pro zlepšení čitelnosti.

en: Twitter username (without @)
cs: Uživatelské jméno Twitteru (bez @)

en: Unchecking this box allows authors and editors to redirect posts, noindex them and do other things you might not want if you don't trust your authors.
cs: Zrušením zaškrtnutí tohoto políčka povolíte autorům a editorům přesměrovat příspěvky, neindexovat je a dělat jiné věci. Pokud jim ale úplně nevěříte, nedělejte to.

en: Underneath the General Settings, you can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs, I highly encourage you to check out both Google and Bing's Webmaster Tools.
cs: Zde můžete přidat ověřovací kódy pro různé programy jako je Webmaster Tools, velmi Vám doporučuji se podívat na Google a Bing Webmaster Tools.

en: Unzipping failed.
cs: Dekomprimace (Unzipping) selhala.

en: Update Facebook Apps
cs: Aktualizovat Facebook aplikace

en: Updated Robots.txt
cs: Robots.txt aktualizován

en: Upload failed.
cs: Nahrávání se nezdařilo.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained <a href="http://yoast.com/wordpress/breadcrumbs/">here</a>. For the more code savvy, insert this in your theme:
cs: Používání drobečkové navigace (breadcrumbs) je vysvětleno <a href="http://yoast.com/wordpress/breadcrumbs/">zde</a>. Pro zkušené uživatele - vložte následující kód do šablony:

en: Use %s default (Currently: %s)
cs: Používá se %s standardně (Aktuálně: %s)

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
cs: Použijte <code>meta</code> klíčová slova?

en: Use Image
cs: Použít obrázek

en: Use a Facebook App as Admin
cs: Použít Facebook aplikaci jako Admin

en: User sitemap
cs: Uživatelská sitemap

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
cs: Pomocí tohoto formuláře můžete obnovit stránky na výchozí SEO nastavení.

en: Variables
cs: Proměnné

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
cs: Kdo by měl mít přístup k nastavení tohoto pluginu WordPress SEO 

en: Why Google won't display the right page title
cs: Proč Google nezobrazí správný název stránky

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
cs: WooThemes SEO framework nastavení &amp; data úspěšně importována.

en: WordPress SEO by Yoast
cs: WordPress SEO od Yoast

en: WordPress SEO has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
cs: WordPress SEO automaticky rozpozná, zda je zapotřebí změnit nadpisy vašich stránek. Pokud si myslíte, že je to špatně a víte co děláte, můžete tady změnit nastavení.

en: WordPress SEO requires PHP 5.2 or higher, as does WordPress 3.2 and higher. The plugin has now disabled itself. For more info, %s$1see this post%s$2.
cs: WordPress SEO vyžaduje PHP 5.2 nebo vyšší, stejně jako vyžaduje WordPress 3.2 nebo vyšší. Plugin se nyní sám vypnul. Pro více informací %s$1se podívejte na tento článek %s$2.

en: WordPress SEO settings
cs: Nastavení WordPress SEO

en: XML Sitemaps
cs: XML Sitemap

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
cs: Možnosti Yoast Drobečkové navigace nelze nalézt

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
cs: Možnosti Yoast Drobečkové navigace úspěšně importovány.

en: Yoast WordPress SEO Settings
cs: Yoast WordPress SEO Nastavení

en: You can also set some settings for the entire site here to add specific meta tags or to remove some unneeded cruft.
cs: Zde můžete změnit některá nastavení platné pro celý web. Přidat konkrétní meta tagy, nebo nepotřebné odstranit.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
cs: Můžete určit název a popis stránky blogu %súpravou samotné stránky blogu &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
cs: Můžete určit název a popis přední stránky %súpravou na přední straně samotné &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
cs: Vaší XML mapu stránek si můžete prohlédnout zde: %sXML mapa stránek%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
cs: Pole níže můžete použít na verifikaci různých nástrojů pro Webmástry. (Pokud je Vaše stránka již verifikovaná, zapomeňte na to.) Zadejte ověřovací meta hodnoty pro:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
cs: V obsahu můžete použít následující proměnné. Budou nahrazeny hodnotou na pravé straně.

en: You cannot edit the .htaccess file.
cs: Nemůžete upravovat soubor .htaccess.

en: You cannot edit the robots.txt file.
cs: Nemůžete upravovat soubor robots.txt.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
cs: <strong>Není potřeba</strong> generovat XML Sitemap ručně a aktualizovat ji po zveřejnění záznamu.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
cs: Nemáte zadané jméno příspěvku (postname) ve vaší URL adrese. Velmi doporučujeme jeho použití. Zvažte změnu struktury trvalých odkazů na <strong>/%postname%/</strong>.

en: You have not used your keyword / keyphrase in any subheading (such as an H2) in your copy.
cs: Nepoužili jste klíčové slovo/frázi v žádném podnadpise (napr. H2).

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separarted.
cs: Pokud máte více proměnných, pro které chcete, aby se zabránilo čištění přidejte je sem. Oddělte je čárkou.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
cs: Musíte %sjít do Vašeho nastavení%s a odznačte políčko viditelnost pro vyhledávače.

en: You searched for
cs: Hledali jste

en: You searched for %s
cs: Výsledky vyhledávání %s

en: You're linking to another page with the keyword you want this page to rank for, consider changing that if you truly want this page to rank.
cs: Pro odkaz na jinou stránku používáte klíčové slovo, pokuste se to změnit, pokud chcete zlepšit hodnocení této stránky

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast! Click "Start Tour" to view a quick introduction of this plugins core functionality.
cs: Právě jste instalovali WordPress SEO plugin od Yoast! Klepněte na tlačítko "Začít prohlídku" pro rychlého zobrazení základních věcí tohoto pluginu.

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast. Please helps us improve it by allowing us to gather anonymous usage stats so we know which configurations, plugins and themes to test with.
cs: Právě jste nainstalovali WordPress SEO od Yoast. Prosím pomozte nám plugin vylepšit tím, že nám dovolíte anonymně používat statistiky. Díky tomu budeme vědět jaké konfigurace, pluginy a témata máme testovat.

en: You've never used this focus keyword before, very good.
cs: Vámi zvolené klíčové slovo jste ještě nepoužili. Velmi dobře.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
cs: Použili jste toto klíčové slovo %1$sonce before%2$s, rozmyslete si pro kterou URL na vašich stránkách je toto klíčové slovo nejdůležitější.

en: You've used this focus keyword %3$s%4$d times before%2$s, it's probably a good idea to read %1$sthis post on cornerstone content%2$s and improve your keyword strategy.
cs: Toto hlavní klíčové slovo jste použili již %3$s%4$d krát dříve %2$s. Pravděpodobně by vám pomohl %1$s tento příspěvek o základech obsahu t%2$s a zlepšil vaši strategii klíčových slov.

en: Your focus keyword was found in:
cs: Vaše klíčové slovo bylo nalezeno v:

en: Your hosting environment does not support PHP's %sDocument Object Model%s.
cs: Váš hosting nepodporuje PHP %sDocument Object Model%s.

en: Your keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter and there can be only one keyphrase.
cs: Vaše klíčová fráze je delší než 10 slov, klíčová fráze by měla být kratší a pouze jedna

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly, please delete the following line, or press fix it:
cs: Vaše téma obsahuje meta tag description, které blokuje správnou funkčnost Wordpress SEO. Prosím smažte následující řádek, nebo stiskněte "Opravit"

en: Your theme contains a meta description, which blocks WordPress SEO from working properly. Please visit the %sSEO Dashboard%s to fix this.
cs: Vaša téma obsahuje meta popis, který blokuje správné fungování WordPress SEO. Prosím navštivte %sSEO nástěnku%s pro opravu.

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,aren't,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,can't,cannot,could,couldn't,did,didn't,do,does,doesn't,doing,don't,down,during,each,few,for,from,further,had,hadn't,has,hasn't,have,haven't,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,isn't,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,mustn't,my,myself,no,nor,not,of,off,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,shan't,she,she'd,she'll,she's,should,shouldn't,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,wasn't,we,we'd,we'll,we're,we've,were,weren't,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,won't,would,wouldn't,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
cs: o,výše,po,za,znovu,opět,zase,už,proti,na,oproti,vše,všichni,všechny,a,bez,by,byl,byla,bylo,v,vy,ty,on,ona,ono,vše,všeho,všech,všechna,všechny,že,aby,ho,ji,jeho,její,jejich,bez,do,od,u,z,k,proti,ob,pro,přes,skrz,při,na,po,nad,pod,před,za,mezi,kdy,kolem,pomocí,prostřednictvím,jak,kdo,můj,tvůj,mé,tvé,naše,vaše,my,mi,to,ti,oni,protože,proč,poněvadž,nýbrž,ten,ta,tohle,tato,tito,tyto,jehož,jejíž,já,jsem,s,jsou,tam,který,které,která,avšak,však,leč,jen,jenomže,jenže,tady,zde,i když,co,ačkoliv,ale,i,ba,ba i,ba ani,nejen,nebo, anebo,totiž,vždyť,neboť,proto,a proto,a tak, tudíž,a tudíž,tedy,a tedy,jakmile,až,než,nežli,zatímco,kdyby,pokud,jelikož,jestliže,-li,přestože,ačkoli,třeba,třebaže,ač,aniž,ať,ať již,ať už,až,dokud,i kdyby,jakkoli,jakkoliv,jako,jakož,jen co,jestli,kdežto,kdykoli,kdykoliv,leda,ledaže,ledva,ledvaže,mezitím co,nechť,pakli,pakliže,poté co,sotva,sotvaže,takže,zda,zdali

en: difficult
cs: obtížné

en: easy
cs: snadné

en: fairly difficult
cs: poměrně obtížné

en: fairly easy
cs: poměrně snadné

en: index
cs: indexovat

en: noindex
cs: neindexovat

en: restored to default SEO settings.
cs: obnoveno na výchozí SEO nastavení.

en: very difficult
cs: velmi obtížné

en: very easy
cs: velmi snadné
